Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Instagram Twitter Facebook
.

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr Baranowska Gabriela
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 gabriela.baranowska@uwr.edu.pl 1.39
2 dr Barg-Wojas Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.barg-wojas@uwr.edu.pl 3.10
3 prof. dr hab. Bartoszewski Rafał
profesor / kierownik
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 rafal.bartoszewski@uwr.edu.pl 3.15
4 mgr Bednarz Katarzyna
koordynator ds. zamówień publicznych
Sekcja Finansowa +48 71375 7960 katarzyna.bednarz@uwr.edu.pl 0.46
5 dr Bednarz Bartosz
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 bartosz.bednarz@uwr.edu.pl 3.11
6 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl 3.14
7 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agnieszka.biernatowska@uwr.edu.pl 2.07
8 dr hab. Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7075 pawel.blazej@uwr.edu.pl 1.13
9 dr Boba Aleksandra
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6240 aleksandra.boba@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/H
10 mgr Brzoza Anna
starszy specjalista
Sekretariat Dziekanów +48 71375 7065 anna.brzoza@uwr.edu.pl 0.09
11 dr Chudzian Julia
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 julia.chudzian2@uwr.edu.pl 3.05
12 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca / koordynator, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą / pełnomocnik Dziekana ds. dydaktycznych
Zakład Biochemii +48 71375 2712 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.27
13 dr Czechowicz Paulina
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6243 paulina.czechowicz@uwr.edu.pl 3.16
14 mgr Czechowicz Małgorzata
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
15 dr hab. Czogalla, Aleksander
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6356 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.17
16 dr Czyrek Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2857 aleksandra.czyrek@uwr.edu.pl 3.05
17 mgr Dec Grzegorz
starszy specjalista / kierownik
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
18 dr Derkacz Daria
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 daria.derkacz@uwr.edu.pl 2.23
19 dr inż. Domżał-Kędzia Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 marta.domzal-kedzia@uwr.edu.pl 2.23
20 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt / kierownik studiów doktoranckich
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uwr.edu.pl 2.20
21 dr Dzianisava Volha
asystent
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 volha.dzianisava2@uwr.edu.pl 3.32
22 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
23 dr Gongerowska-Jac Martyna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 martyna.gongerowska-jac@uwr.edu.pl 3.17
24 dr hab. Grzyb, Joanna
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 joanna.grzyb@uwr.edu.pl 3.13
25 dr hab. Gubernator, Jerzy
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 jerzy.gubernator@uwr.edu.pl 2.16
26 dr hab. Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
27 dr inż. Hołówka Joanna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 joanna.holowka@uwr.edu.pl 3.17
28 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
29 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@uwr.edu.pl 2.21
30 prof. dr hab. Jakimowicz Dagmara
profesor / Prodziekan ds. Nauczania
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uwr.edu.pl 3.19
31 mgr inż. Jakubiak-Augustyn Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 anna.jakubiak-augustyn@uwr.edu.pl 2.15
32 dr Jakubowska Dagmara
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 dagmara.jakubowska@uwr.edu.pl 3.07
33 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
34 Janik Krystyna
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7973 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.34
35 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor / kierownik
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 hanna.janska@uwr.edu.pl 2.10
36 dr Jaromin Anna
adiunkt / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z pracodawcami
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
37 dr inż. Kaczorowska Aleksandra
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 aleksandra.kaczorowska@uwr.edu.pl 2.06
38 dr inż. Kalka Marta
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 marta.kalka@uwr.edu.pl 3.82
39 mgr Kania Katarzyna
specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 katarzyna.kania@uwr.edu.pl 0.06
40 mgr Kaznowska Agata
kierownik obiektu
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 2694 agata.kaznowska@uwr.edu.pl 0.34
41 dr Kaźmierczak Urszula
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 urszula.kazmierczak@uwr.edu.pl 2.12
42 dr Kepplinger Bernhard
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 bernhard.kepplinger@uwr.edu.pl 3.16
43 dr Kocyła Anna
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.kocyla2@uwr.edu.pl 3.11
44 dr Kołodziejczak Marta
starszy specjalista / kierownik Dziekanatu
Zespół Dydaktyczny +48 71375 2966 marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl 0.09
45 mgr Kołodziejczyk Alicja
starszy specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.06
46 Kot Filip
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 filip.kot@uwr.edu.pl 2.21
47 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 katarzyna.koziol@uwr.edu.pl 1.39
48 dr hab. Krasowska, Anna
profesor Uniwersytetu
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 2.18
49 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor / kierownik
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
50 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt / kierownik
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
51 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 1.40
52 dr hab. Kulma, Anna
profesor Uniwersytetu / kierownik / pełnomocnik Dziekana ds. GMO
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 anna.kulma@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
53 mgr Kulpińska Barbara
specjalista
Dziekanat +48 71375 7971 barbara.kulpinska@uwr.edu.pl 0.09
54 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.11
55 mgr Leonowicz Hanna
samodzielny biotechnolog
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 hanna.leonowicz@uwr.edu.pl 2.06
56 dr inż. Lisowska Marta
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 marta.lisowska@uwr.edu.pl 3.32
57 dr Łebkowski Tomasz
samodzielny biotechnolog
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 tomasz.lebkowski2@uwr.edu.pl 3.17
58 dr Łuczkowski Marek
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 marek.luczkowski@uwr.edu.pl 2.28
59 Łuczyńska Beata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
60 prof. dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor / kierownik
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 2.19
61 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
62 dr hab. Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 dorota.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.14
63 prof. dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor / kierownik
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6331 pawel.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.13
64 dr Majkowski Michał
specjalista ds. obrazowania komórkowego
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7162 michal.majkowski@uwr.edu.pl
65 dr Marchwicka Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aleksandra.marchwicka2@uwr.edu.pl 3.29
66 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor / Prodziekan ds. ogólnych
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ewa.marcinkowska@uwr.edu.pl 3.30
67 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2712 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.27
68 dr Matusewicz Lucyna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 lucyna.matusewicz2@uwr.edu.pl 2.07
69 dr hab. Mazur, Antonina
adiunkt / profesor Uniwersytetu
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
70 mgr Mendowska Justyna
starszy specjalista
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 justyna.mendowska@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77, pok. 27 C
71 mgr Michałowska Renata
starszy specjalista / pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja Finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.47
72 dr Michel Olga
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 olga.michel@uwr.edu.pl 2.06
73 dr Mierziak-Derecka Justyna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 justyna.mierziak@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/D
74 mgr inż. Minkiewicz Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2888 marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl 3.07
75 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
76 prof. dr hab. Nowak Dorota
profesor / Dziekan Wydziału Biotechnologii / kierownik
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorota.nowak@uwr.edu.pl 3.23
77 mgr inż. Nowaliński Sebastian
samodzielny informatyk
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7064 sebastian.nowalinski@uwr.edu.pl 1.17
78 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor / kierownik
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
79 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor / kierownik
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
80 prof. dr hab. Opaliński Łukasz
profesor
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
81 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
82 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.29
83 Partyka Mirosława
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
84 dr Peris-Diaz Manuel
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 manuel.perisdiaz2@uwr.edu.pl 2.28
85 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
86 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6247 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
87 Pilarska Ewa
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
88 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl
89 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
90 dr Porębska Natalia
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 natalia.porebska2@uwr.edu.pl 3.07
91 Rypień Marcin
informatyk
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7665 marcin.rypien@uwr.edu.pl 0.33
92 prof. dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor / kierownik
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 ryszard.rzepecki@uwr.edu.pl 2.22
93 mgr Sado-Guźda Agata
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.11
94 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
Emerytowany Profesor
Zakład Cytobiochemii aleksander.sikorski@uwr.edu.pl
95 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
96 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
97 mgr Skuza Maria
kustosz biblioteczny
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
98 dr Sławski Jakub
samodzielny biotechnolog
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 jakub.slawski@uwr.edu.pl 3.14
99 dr Sochacka Martyna
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2392 martyna.sochacka@uwr.edu.pl 3.82
100 dr Sokołowska-Wędzina Aleksandra
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl 3.05
101 dr Stasiuk-Wacławczyk Maria
starszy wykładowca / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 maria.stasiuk@uwr.edu.pl 2.15
102 Stefaniak Krystyna
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
103 dr Strzałka Agnieszka
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6247 agnieszka.strzalka@uwr.edu.pl 3.13
104 mgr Styczeń Ilona
starszy specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
105 Subocz Małgorzata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
106 mgr Sylwestrowicz Magdalena
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 magdalena.sylwestrowicz@uwr.edu.pl 0.29
107 dr hab. Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uwr.edu.pl 3.18
108 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
109 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
emerytowany profesor
Zakład Biofizyki
110 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
111 dr inż. Szulc Bożena
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 bozena.szulc@uwr.edu.pl 3.28
112 dr Śmiga Michał
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 michal.smiga@uwr.edu.pl 3.26
113 Tajchman Jadwiga
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
114 mgr Tracz Michał
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7162 michal.tracz2@uwr.edu.pl 1.40
115 mgr Trojnar Martyna
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 martyna.wanczyk@uwr.edu.pl 2.23
116 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 6368 violetta.trzyna@uwr.edu.pl 0.34
117 mgr Wawryszyn Marta
starszy specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 marta.wawryszyn@uwr.edu.pl 0.06
118 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii
119 mgr Węgrzyn Katarzyna
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
120 Wieligda Małgorzata
sprzątająca/dyżurna
Wydział Biotechnologii
121 dr Wiertelak Wojciech
asystent
Zakład Biochemii +48 71375 2932 wojciech.wiertelak@uwr.edu.pl 3.28
122 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
123 dr Wojtasik-Górna Wioleta
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 wioleta.wojtasik@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
124 dr inż. Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.16
125 dr Wróblewski Zdzisław
Emerytowany Starszy Wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
126 dr hab. Zakrzewska, Małgorzata
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
127 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor / kierownik
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska-czerwinska@uwr.edu.pl 3.20
128 dr Zaremba-Czogalla Magdalena
adiunkt / Pełnomocnik Dziekana ds. równego traktowania / Pełnomocnik Dziekana ds. studiów w jęz. angielskim
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl 2.14
129 dr hab. Żuk, Magdalena
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 magdalena.zuk@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/G