Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr inż. Al-Yawir Rashad
specjalista informatyk
Administracja Wydziału +48 71375 7665 rashad@ibmb.uni.wroc.pl 0.33
2 mgr Baranowska Gabriela
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 gabriela.baranowska@uwr.edu.pl 1.39
3 dr Barg-Wojas Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.barg-wojas@uwr.edu.pl 3.10
4 prof. dr hab. Bartoszewski Rafał
profesor / kierownik
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 rafal.bartoszewski@uwr.edu.pl 3.15
5 mgr Bednarz Katarzyna
koordynator ds. zamówień publicznych
Sekcja Finansowa +48 71375 7960 katarzyna.bednarz@uwr.edu.pl 0.46
6 mgr Berkowska Klaudia
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 klaudia.berkowska2@uwr.edu.pl 1.39
7 mgr Biaduń Martyna
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2392 martyna.biadun@uwr.edu.pl 3.82
8 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl 3.14
9 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agnieszka.biernatowska@uwr.edu.pl 2.07
10 dr hab. Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7075 pawel.blazej@uwr.edu.pl 1.13
11 mgr Brzoza Anna
specjalista
Sekretariat Dziekanów +48 71375 7065 anna.brzoza@uwr.edu.pl 0.09
12 dr Chudzian Julia
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 julia.chudzian2@uwr.edu.pl 3.05
13 mgr Ciosek Anna
samodzielny biotechnolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 anna.ciosek@uwr.edu.pl 3.31
14 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca / koordynator, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą
Zakład Biochemii +48 71375 2712 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.27
15 mgr Czechowicz Małgorzata
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
16 dr hab. Czogalla Aleksander
adiunkt / kierownik
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6356 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.17
17 dr Czyrek Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2857 aleksandra.czyrek@uwr.edu.pl 3.05
18 mgr Dec Grzegorz
starszy specjalista / kierownik
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
19 mgr inż. Domżał-Kędzia Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 marta.domzal@uwr.edu.pl 2.23
20 dr inż. Drabik Dominik
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 dominik.drabik@uwr.edu.pl 2.07
21 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt / kierownik studiów doktoranckich
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uwr.edu.pl 2.20
22 mgr Dzianisava Volha
asystent
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 volha.dzianisava2@uwr.edu.pl 3.32
23 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
24 dr Gongerowska-Jac Martyna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 martyna.gongerowska-jac@uwr.edu.pl 3.17
25 dr hab. Grzyb Joanna
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 joanna.grzyb@uwr.edu.pl 3.13
26 dr hab. Gubernator Jerzy
kierownik
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 jerzy.gubernator@uwr.edu.pl 2.16
27 dr Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
28 dr inż. Hołówka Joanna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 joanna.holowka@uwr.edu.pl 3.17
29 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
30 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@uwr.edu.pl 2.21
31 prof. dr hab. Jakimowicz Dagmara
profesor / Prodziekan ds. Nauczania
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uni.wroc.pl 3.19
32 mgr inż. Jakubiak-Augustyn Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 anna.jakubiak-augustyn@uwr.edu.pl 2.15
33 dr Jakubowska Dagmara
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 dagmara.jakubowska@uwr.edu.pl 3.07
34 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
35 Janik Krystyna
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7973 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.34
36 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor / kierownik
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 hanna.janska@uwr.edu.pl 2.10
37 dr Jaromin Anna
adiunkt / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z pracodawcami
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
38 dr inż. Kaczorowska Aleksandra
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 aleksandra.kaczorowska@uwr.edu.pl 2.06
39 mgr Kania Katarzyna
specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 katarzyna.kania@uwr.edu.pl 0.06
40 dr Kaźmierczak Urszula
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki urszula.kazmierczak2@uwr.edu.pl
41 dr Kepplinger Bernhard
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 bernhard.kepplinger@uwr.edu.pl 3.16
42 dr Kocyła Anna
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.kocyla2@uwr.edu.pl 3.11
43 dr Kołodziejczak Marta
starszy specjalista / pełnomocnik Dziekana ds. dydaktycznych / kierownik Dziekanatu
Zespół Dydaktyczny +48 71375 2966 marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl 0.09
44 mgr Kołodziejczyk Alicja
starszy specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.06
45 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 katarzyna.koziol@uwr.edu.pl 1.39
46 dr hab. Krasowska Anna
profesor Uniwersytetu
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 2.18
47 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor / kierownik
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
48 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt / kierownik
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
49 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 1.40
50 dr hab. Kulma Anna
profesor Uniwersytetu / kierownik / pełnomocnik Dziekana ds. GMO
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 anna.kulma@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
51 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.11
52 dr Łebkowski Tomasz
samodzielny biotechnolog
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 tomasz.lebkowski2@uwr.edu.pl 3.17
53 dr Łuczkowski Marek
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 marek.luczkowski@uwr.edu.pl 2.28
54 Łuczyńska Beata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
55 prof. dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor / kierownik
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 2.19
56 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
57 prof. dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor / kierownik
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6331 pawel.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.13
58 dr hab. Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 dorota.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.14
59 dr Majkowski Michał
specjalista ds. obrazowania komórkowego
+48 71375 7162 michal.majkowski@uwr.edu.pl
60 dr Marchwicka Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aleksandra.marchwicka2@uwr.edu.pl 3.29
61 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor / Prodziekan ds. ogólnych
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ewa.marcinkowska@uwr.edu.pl 3.30
62 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2712 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.27
63 dr Matusewicz Lucyna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 lucyna.matusewicz2@uwr.edu.pl 2.07
64 dr hab. Mazur Antonina
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
65 mgr Michałowska Renata
starszy specjalista / pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja Finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.47
66 dr Michel Olga
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 olga.michel@uwr.edu.pl 2.06
67 dr Mierziak-Derecka Justyna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 justyna.mierziak@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/D
68 mgr inż. Minkiewicz Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2888 marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl 3.07
69 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
70 mgr Nogala Elżbieta
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 elzbieta.nogala@uwr.edu.pl 2.11
71 dr hab. Nowak Dorota
profesor Uniwersytetu / Dziekan Wydziału Biotechnologii / kierownik
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorota.nowak@uwr.edu.pl 3.23
72 mgr inż. Nowaliński Sebastian
samodzielny informatyk
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7064 sebastian.nowalinski@uwr.edu.pl 1.17
73 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor / kierownik
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
74 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor / kierownik
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
75 dr hab. Opaliński Łukasz
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
76 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor / kierownik
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
77 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.29
78 Partyka Mirosława
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
79 mgr Peris-Diaz Manuel
asystent
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 manuel.perisdiaz2@uwr.edu.pl
80 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
81 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6247 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
82 Pilarska Ewa
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
83 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl
84 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
85 mgr Porębska Natalia
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 natalia.porebska2@uwr.edu.pl 3.07
86 mgr Rowińska Marta
asystent
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 258802@uwr.edu.pl 3.32
87 prof. dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor / kierownik
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 ryszard.rzepecki@uwr.edu.pl 2.22
88 mgr Sado-Guźda Agata
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.11
89 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
Emerytowany Profesor
Zakład Cytobiochemii aleksander.sikorski@uwr.edu.pl
90 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
91 Dr Singh Avinash
Adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 avinashkumar.singh@uwr.edu.pl 2.28
92 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
93 mgr Skuza Maria
kustosz biblioteczny
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
94 dr Służalska Katarzyna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 katarzyna.sluzalska@uwr.edu.pl 3.82
95 mgr Sochacka Martyna
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 martyna.sochacka@uwr.edu.pl 3.82
96 dr Sokołowska-Wędzina Aleksandra
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl 3.05
97 dr Stasiuk-Wacławczyk Maria
starszy wykładowca / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 maria.stasiuk@uwr.edu.pl 2.15
98 Stefaniak Krystyna
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
99 dr Strzałka Agnieszka
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6247 agnieszka.strzalka@uwr.edu.pl 3.13
100 mgr Styczeń Ilona
starszy specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
101 Subocz Małgorzata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
102 mgr Sylwestrowicz Magdalena
specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 magdalena.sylwestrowicz@uwr.edu.pl 0.29
103 dr Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uwr.edu.pl 3.18
104 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
105 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
emerytowany profesor
Zakład Biofizyki
106 dr Szlachcic Anna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 anna.szlachcic@uwr.edu.pl 3.08
107 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
108 dr inż. Szulc Bożena
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 bozena.szulc@uwr.edu.pl 3.28
109 mgr Szymański Bartosz
kierownik obiektu
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 2694, 506-398-629 bartosz.szymanski@uwr.edu.pl 0.34
110 dr Śmiga Michał
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 michal.smiga@uwr.edu.pl 3.26
111 Tajchman Jadwiga
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
112 mgr Tracz Michał
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa michal.tracz2@uwr.edu.pl 2.03
113 mgr Trojnar Martyna
samodzielny biotechnolog
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 martyna.wanczyk@uwr.edu.pl 2.06
114 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 6368 violetta.trzyna@uwr.edu.pl 0.34
115 mgr inż. Urbanek Aneta
asystent
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 aneta.urbanek@uwr.edu.pl 2.23
116 Wallach Lidia
specjalista
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 lidia.wallach@uwr.edu.pl 3.14
117 mgr Wawryszyn Marta
Specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 marta.wawryszyn@uwr.edu.pl 0.06
118 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii
119 mgr Węgrzyn Katarzyna
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
120 mgr Widuła Jan
samodzielny biolog
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6334 jan.widula@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77 pok. 27F
121 Wieligda Małgorzata
sprzątająca/dyżurna
Wydział Biotechnologii
122 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
123 prof. dr hab. Wilusz Tadeusz
Emerytowany Profesor
Tadeusz.Wilusz@biotech.uni.wroc.pl 1.40
124 dr Wojtasik-Górna Wioleta
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 wioleta.wojtasik@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
125 dr inż. Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.16
126 dr Wróblewski Zdzisław
Emerytowany Starszy Wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
127 dr hab. Zakrzewska Małgorzata
profesor Uniwersytetu
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
128 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor / kierownik
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska@uni.wroc.pl 3.20
129 dr Zaremba-Czogalla Magdalena
adiunkt / Pełnomocnik Dziekana ds. równego traktowania
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl 2.14
130 dr hab. Żuk Magdalena
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 magdalena.zuk@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/G