Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr inż. Al-Yawir Rashad
specjalista informatyk
Administracja Wydziału +48 71375 7665 rashad@ibmb.uni.wroc.pl 0.33
2 mgr inż. Baraniecki Bogusław
kierownik obiektu dydaktycznego
Administracja Wydziału +48 71375 2694, 506-398-629 boguslaw.baraniecki@uwr.edu.pl 0.34
3 mgr Baranowska Gabriela
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 gabriela.baranowska@uwr.edu.pl 1.39
4 dr Barg-Wojas Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Chemii Biologicznej +48 71 375 2608 anna.barg-wojas@uwr.edu.pl 3.10
5 mgr Bednarz Katarzyna
starszy specjalista
Zakład Biotransformacji + 48 71375 6238 katarzyna.bednarz@uwr.edu.pl 2.20
6 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl 3.14
7 mgr Biedroń Magdalena
asystent
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 magdalena.biedron@uwr.edu.pl 2.12
8 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agnieszka.biernatowska@uwr.edu.pl 2.07
9 dr hab. Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7075 pawel.blazej@uwr.edu.pl 1.13
10 dr Boba Aleksandra
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6240 aleksandra.boba@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/H
11 mgr Brzoza Anna
specjalista
Sekretariat Dziekanów +48 71375 7065 anna.brzoza@uwr.edu.pl 0.09
12 dr Chudzian Julia
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 julia.chudzian2@uwr.edu.pl 3.05
13 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca / koordynator, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą
Zakład Biochemii +48 71375 2712 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.27
14 mgr Czechowicz Małgorzata
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
15 dr hab. Czogalla Aleksander
adiunkt / kierownik
Zakład Cytobiochemii (+48) 71 375 63 56 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.17
16 mgr Czyrek Aleksandra
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71 375 2857 aleksandra.czyrek@uwr.edu.pl 3.05
17 Dr DaSilvaMorais Mauricio
Adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 mauricio.dasilvamorais@uwr.edu.pl 2.28
18 mgr Dec Grzegorz
specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
19 dr inż. Drabik Dominik
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 dominik.drabik@uwr.edu.pl 2.07
20 dr Dratkiewicz Ewelina
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ewelina.dratkiewicz@uwr.edu.pl 3.22
21 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt / kierownik studiów doktoranckich
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uwr.edu.pl 2.20
22 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
23 dr Gongerowska-Jac Martyna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 martyna.gongerowska-jac@uwr.edu.pl 3.17
24 dr hab. Grzyb Joanna
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71 375 62 47 joanna.grzyb@uwr.edu.pl 3.13
25 dr hab. Gubernator Jerzy
kierownik
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 jerzy.gubernator@uwr.edu.pl 2.16
26 dr Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
27 dr inż. Hołówka Joanna
adiunkt / kierownik projektu Sonatina
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 713752393 joanna.holowka@uwr.edu.pl 3.17
28 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
29 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@uwr.edu.pl 2.21
30 prof. dr hab. Jakimowicz Dagmara
profesor / Prodziekan ds. Nauczania
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uni.wroc.pl 3.19
31 mgr inż. Jakubiak-Augustyn Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 anna.jakubiak-augustyn@uwr.edu.pl 2.15
32 dr Jakubowska Dagmara
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71 3752888 dagmara.jakubowska@uwr.edu.pl 3.07
33 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
34 Janik Krystyna
samodzielny referent
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7973 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.34
35 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor / kierownik
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 hanna.janska@uwr.edu.pl 2.10
36 dr Jaromin Anna
adiunkt / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z pracodawcami
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
37 mgr Kania Katarzyna
specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 katarzyna.kania@uwr.edu.pl 0.06
38 dr Kepplinger Bernhard
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 bernhard.kepplinger@uwr.edu.pl 3.16
39 mgr Kocyła Anna
asystent
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.kocyla2@uwr.edu.pl 3.11
40 dr Kołodziejczak Marta
starszy specjalista / pełnomocnik Dziekana ds. dydaktycznych / kierownik Dziekanatu
Zespół Dydaktyczny +48 71375 2966 marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl 0.09
41 mgr Kołodziejczyk Alicja
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.06
42 dr Kopernyk Iryna
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 7972 iryna.kopernyk@uwr.edu.pl 2.25
43 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 katarzyna.koziol@uwr.edu.pl 1.39
44 dr hab. Krasowska Anna
profesor Uniwersytetu
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 2.18
45 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor / kierownik
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
46 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt / kierownik
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
47 mgr inż. Krzyścik Mateusz
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71 375 27 69 mateusz.krzyscik@uwr.edu.pl 3.09
48 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 1.40
49 dr hab. Kulma Anna
profesor Uniwersytetu / kierownik / pełnomocnik Dziekana ds. GMO
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 anna.kulma@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
50 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.11
51 dr Łebkowski Tomasz
samodzielny biotechnolog
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 tomasz.lebkowski2@uwr.edu.pl 3.17
52 dr Łuczkowski Marek
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 marek.luczkowski@uwr.edu.pl 2.28
53 Łuczyńska Beata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
54 prof. dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor / kierownik
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 2.19
55 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
56 dr hab. Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 dorota.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.14
57 prof. dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor / kierownik
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6331 pawel.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.13
58 dr Majkowski Michał
specjalista ds. obrazowania komórkowego
+48 71 375 7162 michal.majkowski@uwr.edu.pl
59 dr Makowski Łukasz
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 lukasz.makowski@uwr.edu.pl 3.18
60 dr Marchwicka Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aleksandra.marchwicka2@uwr.edu.pl 3.29
61 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor / Prodziekan ds. ogólnych
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ewa.marcinkowska@uwr.edu.pl 3.30
62 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2712 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.27
63 dr Matusewicz Lucyna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 lucyna.matusewicz2@uwr.edu.pl 2.07
64 dr hab. Mazur Antonina
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
65 mgr Michałowska Renata
pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.47
66 dr Mierziak-Derecka Justyna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71 375 6354 justyna.mierziak@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/D
67 mgr inż. Minkiewicz Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71 375 2888 marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl 3.07
68 dr Nahorska Monika
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71 375 7976 monika.nahorska@uwr.edu.pl 0.46
69 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
70 dr hab. Nowak Dorota
profesor Uniwersytetu / Dziekan Wydziału Biotechnologii / kierownik
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorota.nowak@uwr.edu.pl 3.23
71 dr Nowak Urszula
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 urszula.nowak2@uwr.edu.pl 3.29
72 mgr inż. Nowaliński Sebastian
samodzielny informatyk
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7064 sebastian.nowalinski@uwr.edu.pl 1.17
73 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor / kierownik
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
74 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor / kierownik
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
75 dr hab. Opaliński Łukasz
adiunkt / kierownik projeku First Team
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
76 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor / kierownik
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
77 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2769 (2888) dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.09
78 Partyka Mirosława
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
79 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych 71 375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
80 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
adiunkt / kierownik projektu Sonata
Zakład Patologii Komórki +48 375 62 47 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
81 Pilarska Ewa
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
82 dr Pióro Monika
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 monika.pioro@uwr.edu.pl 3.17
83 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl
84 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
85 mgr Posyniak Ewelina
samodzielny biolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7965 ewelina.posyniak@uwr.edu.pl 3.33
86 mgr Rzepecka Dorota
samodzielny biolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6332 dorota.rzepecka@uwr.edu.pl 3.33
87 prof. dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor / kierownik
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 ryszard.rzepecki@uwr.edu.pl 2.22
88 mgr Sado-Guźda Agata
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71 375 6297 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.11
89 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
Emerytowany Profesor
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 aleksander.sikorski@uwr.edu.pl 2.17
90 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
91 Dr Singh Avinash
Adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 avinashkumar.singh@uwr.edu.pl 2.28
92 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
93 mgr Skuza Maria
kustosz
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
94 dr Służalska Katarzyna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71 3752392 katarzyna.sluzalska@uwr.edu.pl 3.82
95 dr Sokołowska-Wędzina Aleksandra
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71 375 2857 aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl 3.05
96 dr Stasiuk-Wacławczyk Maria
starszy wykładowca / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 maria.stasiuk@uwr.edu.pl 2.15
97 Stefaniak Krystyna
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
98 dr Strzałka Agnieszka
adiunkt / kierownik projektu Sonatina
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6247 agnieszka.strzalka@uwr.edu.pl 3.13
99 mgr Styczeń Ilona
specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
100 Subocz Małgorzata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
101 dr Suchodolski Jakub
asystent
Zakład Biotransformacji +48 71 375 7976 jakub.suchodolski2@uwr.edu.pl 2.23
102 mgr Sylwestrowicz Magdalena
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 7974 magdalena.sylwestrowicz@uwr.edu.pl 0.29
103 dr Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uwr.edu.pl 3.18
104 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
105 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
profesor / kierownik
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 Andrzej.Szczepaniak@ibmb.uni.wroc.pl 3.15
106 dr Szlachcic Anna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 anna.szlachcic@uwr.edu.pl 3.08
107 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
108 mgr inż. Szulc Bożena
asystent
Zakład Biochemii +48 71375 2932 bozena.szulc@uwr.edu.pl 3.28
109 mgr Szymczyk Jakub
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71 375 2631 jakub.szymczyk@uwr.edu.pl 3.08
110 dr Śmiga Michał
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 michal.smiga@uwr.edu.pl 3.26
111 Tajchman Jadwiga
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
112 mgr Tomal Artur
asystent
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 artur.tomal@uwr.edu.pl 2.11
113 mgr Trojnar Martyna
technik / laborant
Zakład Biofizyki +48 71375 7978 martyna.wanczyk@uwr.edu.pl 3.45
114 dr Trombik Tomasz
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6243 tomasz.trombik@uwr.edu.pl 3.16
115 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 6368 violetta.trzyna@uwr.edu.pl 0.34
116 Wallach Lidia
specjalista
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 lidia.wallach@uwr.edu.pl 3.14
117 mgr Wawryszyn Marta
Specjalista / Pełnomocnik Dziekana ds. bezpieczeństwa studentów i doktorantów
Dziekanat +48 71375 2995 marta.wawryszyn@uwr.edu.pl 0.06
118 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii
119 mgr Węgrzyn Katarzyna
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 7974 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
120 mgr Widuła Jan
samodzielny biolog
Zakład Biochemii Genetycznej +48 713756 207 jan.widula@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77 pok. 27F
121 Wieligda Małgorzata
sprzątająca/dyżurna
Wydział Biotechnologii
122 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
123 prof. dr hab. Wilusz Tadeusz
Emerytowany Profesor
Tadeusz.Wilusz@biotech.uni.wroc.pl 1.40
124 dr Wojtasik-Górna Wioleta
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 wioleta.wojtasik@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
125 dr inż. Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.16
126 dr Wróblewski Zdzisław
Emerytowany Starszy Wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
127 dr hab. Zakrzewska Małgorzata
profesor Uniwersytetu
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
128 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor / kierownik
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska@uni.wroc.pl 3.20
129 dr Zaremba-Czogalla Magdalena
adiunkt / Pełnomocnik Dziekana ds. równego traktowania
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71 375 6203 magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl 2.14
130 mgr Żelasko Jolanta
samodzielny biolog
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 jolanta.zegarlinska2@uwr.edu.pl 2.06
131 dr hab. Żuk Magdalena
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 magdalena.zuk@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/G
132 mgr Żurek Sylwia
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 sylwia.zurek@uwr.edu.pl 2.11