Poczta Moodle DreamSpark USOS Mendeley Kalendarz File Nebula Facebook

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr inż. Al-Yawir Rashad
spaecjalista informatyk
Administracja Wydziału +48 71375 7665 rashad@ibmb.uni.wroc.pl 0.33
2 mgr inż. Baraniecki Bogusław
kierownik obiektu dydaktycznego
Administracja Wydziału +48 71375 2694, 506-398-629 boguslaw@biotech.uni.wroc.pl 0.34
3 mgr Bednarz Katarzyna
specjalista
Zakład Biotransformacji + 48 71375 6238 katarzyna.bednarz@uni.wroc.pl 2.20
4 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl
5 dr Bielecki Marcin
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 Marcin.Bielecki@uwr.edu.pl 3.26
6 mgr inż. Bieniarz Grażyna
starszy specjalista
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2819 Grazyna.Bieniarz@uni.wroc.pl 3.44
7 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agusialach@wp.pl 2.07
8 dr Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 7075 blazej@smorfland.uni.wroc.pl 1.13
9 prof. dr hab. Cebrat Stanisław
Emerytowany Profesor
Zakład Genomiki cebrat@smorfland.uni.wroc.pl 1.14
10 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca
Zakład Biochemii +48 71375 2932 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.28
11 mgr Corcoran Aoife
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aoifecorkie@hotmail.com 3.29
12 mgr Czechowicz Małgorzata
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
13 dr hab. Czogalla Aleksander
adiunkt
Zakład Cytobiochemii (+48) 71 375 63 56 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.08
14 mgr Dadaczyńska Joanna
specjalista
Sekretariat Dziekana +48 71375 7065 Joanna.Dadaczynska@biotech.uni.wroc.pl 0.10
15 mgr Dec Grzegorz
specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
16 mgr inż. Dudek Barbara
starszy specjalista
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6207 dudek@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
17 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uni.wroc.pl 2.20
18 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
19 mgr Giemza Nina
kierownik dziekanatu
Dziekanat WB +48 71375 2966 nina.giemza@uwr.edu.pl 0.11
20 dr Ginda Katarzyna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 katarzyna.ginda@uwr.edu.pl
21 dr Gocek Elżbieta
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 elzbieta.gocek@uwr.edu.pl 3.29
22 dr hab. Gubernator Jerzy
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 gubern@ibmb.uni.wroc.pl 2.16
23 dr Gubernator Beata
starszy specjalista
Dziekanat +48 71375 7065 beata.gubernator@uwr.edu.pl 0.9
24 mgr Guźda Agata
samodzielny biotechnolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71 375 6292 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.09
25 mgr Hałubek-Głuchowska Katarzyna
samodzielny biolog
Zakład Cytobiochemii +48 71 375 6418 katarzyna.halubek-gluchowska@uwr.edu.pl 2.06
26 dr Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
27 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6313 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
28 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@biotech.uni.wroc.pl 2.21
29 dr hab. Jakimowicz Dagmara
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uni.wroc.pl 3.10
30 dr Jakimowicz Piotr
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2392 piotr.jakimowicz@uwr.edu.pl 3.82
31 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
32 Janik Krystyna
starszy referent
Dziekanat WB +48 71375 2995 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.08
33 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor zwyczajny
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 janska@ibmb.uni.wroc.pl 2.10
34 dr Jaromin Anna
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
35 dr Jawień Piotr
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 piotr.jawien@uni.wroc.pl 1.39
36 dr Jeleń Filip
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 filip.jelen@uwr.edu.pl 3.82
37 dr Kobielak Agnieszka
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71 375 2304 agnieszka.kobielak@uwr.edu.pl 3.26
38 dr Kois-Ostrowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 375 62 47 agnieszka.kois@uni.wroc.pl 3.13
39 dr Kolesiński Piotr
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6316 piotr.kolesinski@uwr.edu.pl 3.16
40 dr Kołodziejczak Marta
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 martak@ibmb.uni.wroc.pl 2.11
41 mgr Kołodziejczyk Alicja
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.08
42 mgr Korczyk Jolanta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 jolanta.korczyk@uwr.edu.pl 0.06
43 mgr Kostyn Kamil
asystent
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6240 kostyn@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
44 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny 71375 6210 koziol@ibmb.uni.wroc.pl 1.39
45 dr hab. Krasowska Anna
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 3.18
46 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor nadzwyczajny UWr
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
47 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
48 dr Króliczewski Jarosław
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 6247 jarekk@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
49 dr Kubiak Agnieszka
starszy specjalista
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2888 agnieszka.kubiak@uwr.edu.pl 3.07
50 mgr inż. Kubiak Zbigniew
specjalista informatyk
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 2463 kubiak@biotech.uni.wroc.pl 0.33
51 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 10057
52 dr Kulma Anna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 kulma@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
53 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.12
54 dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor nadzwyczajny UWr
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 3.19
55 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
56 mgr inż. Maciejewska Weronika
samodzielny referent
Dziekanat WB 48 71 375 2995 weronika.maciejewska@uwr.edu.pl 0.08
57 prof. dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor nadzwyczajny UWr
Zakład Genomiki +48 71375 6331 pamac@smorfland.uni.wroc.pl 1.13
58 dr Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 7064 dorota@smorfland.uni.wroc.pl 1.17
59 prof. dr hab. Malicka-Błaszkiewicz Maria
Emerytowany Profesor
Zakład Patologii Komórki mmb@ibmb.uni.wroc.pl 10057
60 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor nadzwyczajny
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ema@cs.uni.wroc.pl 3.30
61 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.28
62 dr Mazur Antonina
adiunkt
Zakład Patologii Komorki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
63 mgr Mazurek Maciej
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 maciej.mazurek@uwr.edu.pl 3.82
64 Michałowska Renata
pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.29
65 Minkiewicz Marta
Zakład Biotechnologii Białek marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl
66 dr Nahorska Monika
Projekt Polsko-Norweski
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 7960 Monika.Nahorska@biotech.uni.wroc.pl 0.34
67 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
68 mgr Niewczas Ewa
samodzielny informatyk
Zakład Genomiki +48 71375 7064 ewa.niewczas@uwr.edu.pl 1.17
69 dr hab. Nowak Dorota
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorotan@ibmb.uni.wroc.pl 3.23
70 mgr inż. Nowak Miłosz
asystent
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 milosz.nowak@uwr.edu.pl 3.11
71 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor nadzwyczajny
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
72 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor zwyczajny
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
73 dr Opalińska Magdalena
postdoc (FUGA)
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 m.bartoszewska.opalinska@gmail.com 2.11
74 dr Opaliński Łukasz
postdoc (FUGA)
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
75 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor zwyczajny
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
76 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2769 (2888) dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.09
77 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych 71 375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
78 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
asystent
Zakład Patologii Komórki +48 375 62 47 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
79 dr Podkalicka Joanna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 joanna.podkalicka@uwr.edu.pl 2.07
80 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl 10057
81 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
82 mgr inż. Preisner Marta
asystent
Zakład Biochemii Genetycznej marta.preisner@uwr.edu.pl
83 mgr Rzepecka Dorota
samodzielny biolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6332 dorotarz@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77, pokój 47
84 prof. dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor nadzwyczajny UWr
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 rzepecki@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
85 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
profesor zwyczajny
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 aleksander.sikorski@uwr.edu.pl 2.17
86 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
87 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
88 mgr Skuza Maria
bibliotekarz
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
89 dr Sochaj-Gregorczyk Alicja
postdoc
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 alicja.sochaj@uwr.edu.pl 3.08
90 Sokołowska-Wędzina Aleksandra
asystent
aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl
91 dr Stasiuk Maria
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 stasiuk@ibmb.uni.wroc.pl 2.15
92 mgr Styczeń Ilona
specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
93 dr Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uni.wroc.pl 3.18
94 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
95 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
profesor zwyczajny
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 Andrzej.Szczepaniak@ibmb.uni.wroc.pl 3.15
96 dr Szlachcic Anna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 anna.szlachcic@uwr.edu.pl 3.08
97 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
profesor zwyczajny
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
98 dr Tabaczar Sabina
Postdoc (FUGA)
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6356 sabinat@ibmb.uni.wroc.pl 2.08
99 dr Trombik Tomasz
adiunkt
Zakład Biofizyki tomasz.trombik@uwr.edu.pl
100 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 (6368) biotwo@ibmb.uni.wroc.pl 0.08
101 Wallach Lidia
specjalista
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 lidia.wallach@uwr.edu.pl 3.14
102 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
profesor nadzwyczajny
Zakład Biochemii +48 71375 2712 wieslaw.watorek@uwr.edu.pl 3.27
103 Węgrzyn Katarzyna
samodzielny referent
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 2732 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
104 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
105 prof. dr hab. Wilusz Tadeusz
Emerytowany Profesor
Tadeusz.Wilusz@biotech.uni.wroc.pl 10057
106 mgr Wojtasik Wioleta
inżynieryjno-naukowy samodzielny biotechnolog
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6207 wojtasik@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77
107 dr Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.18
108 dr Wróblewski Zdzisław
emerytowany starszy wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
109 dr hab. Zakrzewska Małgorzata
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
110 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor zwyczajny
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska@uni.wroc.pl 3.20
111 Zaremba-Czogalla Magdalena
Zakład Lipidów i Liposomów magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl
112 dr Żuk Magdalena
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 mzuk@ibmb.uni.wroc.pl Przybyszewskiego 63/77