Poczta Moodle DreamSpark USOS Mendeley Kalendarz File Nebula Facebook

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr inż. Al-Yawir Rashad
specjalista informatyk
Administracja Wydziału +48 71375 7665 rashad@ibmb.uni.wroc.pl 0.33
2 mgr inż. Baraniecki Bogusław
kierownik obiektu dydaktycznego
Administracja Wydziału +48 71375 2694, 506-398-629 boguslaw.baraniecki@uwr.edu.pl 0.34
3 mgr Bednarz Katarzyna
specjalista
Zakład Biotransformacji + 48 71375 6238 katarzyna.bednarz@uwr.edu.pl 2.20
4 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl 3.14
5 mgr inż. Bieniarz Grażyna
starszy specjalista
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2819 Grazyna.Bieniarz@uwr.edu.pl 3.44
6 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agusialach@wp.pl 2.07
7 dr Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 7075 pawel.blazej@uwr.edu.pl 1.13
8 dr Boba Aleksandra
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6240 aleksandra.boba@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
9 prof. dr hab. Cebrat Stanisław
Emerytowany Profesor
Zakład Genomiki cebrat@smorfland.uni.wroc.pl 1.14
10 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca
Zakład Biochemii +48 71375 2712 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.27
11 mgr Czechowicz Małgorzata
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
12 dr hab. Czogalla Aleksander
adiunkt
Zakład Cytobiochemii (+48) 71 375 63 56 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.08
13 mgr Dec Grzegorz
specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
14 mgr inż. Dudek Barbara
starszy specjalista
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6207 barbara.dudek@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
15 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uwr.edu.pl 2.20
16 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
17 mgr Giemza Nina
kierownik dziekanatu
Dziekanat WB +48 71375 2966 nina.giemza@uwr.edu.pl 0.11
18 profesor Gruenbaum Yosef
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 yosef.gruenbaum@uwr.edu.pl 2.22
19 dr hab. Grzyb Joanna
kierownik projektu Sonata BIS
Zakład Biofizyki +48 71 375 62 47 joanna.grzyb@uwr.edu.pl 3.13
20 dr hab. Gubernator Jerzy
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 jerzy.gubernator@uwr.edu.pl 2.16
21 mgr Guźda Agata
samodzielny biotechnolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71 375 6292 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.09
22 mgr Hałubek-Głuchowska Katarzyna
samodzielny biolog
Zakład Cytobiochemii +48 71 375 6418 katarzyna.halubek-gluchowska@uwr.edu.pl 2.06
23 dr Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
24 dr inż. Hołówka Joanna
kierownik projektu Sonatina
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 713752393 joanna.holowka@uwr.edu.pl 3.17
25 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6313 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
26 dr Jabłońska Jadwiga
adiunkt naukowy
Pracownia Białek Jądrowych +48 71 3757074 jadwiga.jablonska@uwr.edu.pl 3.32
27 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@uwr.edu.pl 2.21
28 prof. dr hab. Jakimowicz Dagmara
profesor nadzwyczajny
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uni.wroc.pl 3.10
29 mgr Jakubowska Dagmara
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71 3752888 dagmara.jakubowska@uwr.edu.pl 3.07
30 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
31 Janik Krystyna
samodzielny referent
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7973 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.34
32 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor zwyczajny
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 hanna.janska@uwr.edu.pl 2.10
33 dr Jaromin Anna
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
34 dr Jawień Piotr
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 piotr.jawien@uwr.edu.pl 1.39
35 mgr Kania Katarzyna
samodzielny referent
Dziekanat +48 71375 2995 katarzyna.kania@uwr.edu.pl 0.06
36 dr Kois-Ostrowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71 375 62 47 agnieszka.kois-ostrowska@uwr.edu.pl 3.13
37 dr Kolesiński Piotr
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6243 piotr.kolesinski@uwr.edu.pl 3.16
38 dr Kołodziejczak Marta
starszy specjalista/ Pełnomocnik Dziekana ds. Dydaktycznych
Zespół Dydaktyczny +48 71375 7971 marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl 0.09
39 mgr Kołodziejczyk Alicja
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.06
40 mgr Kołodziejska-Karaś Honorata
samodzielny biolog
Zakład Cytobiochemii +48 71 375 64 18 honorata.kolodziejska-karas@uwr.edu.pl 2.06
41 mgr Korczyk Jolanta
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7974 jolanta.korczyk@uwr.edu.pl 0.29
42 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 katarzyna.koziol@uwr.edu.pl 1.39
43 dr hab. Krasowska Anna
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 2.18
44 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor nadzwyczajny
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
45 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
46 mgr Krzyścik Mateusz
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71 375 27 69 mateusz.krzyscik@uwr.edu.pl 3.09
47 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 1.40
48 dr hab. Kulma Anna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 anna.kulma@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
49 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.12
50 dr Łuczkowski Marek
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 marek.luczkowski@uwr.edu.pl 3.10
51 Łuczyńska Beata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
52 dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor nadzwyczajny UWr
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 2.19
53 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
54 mgr inż. Maciejewska Weronika
samodzielny referent
Sekretariat Dziekanów/Dziekanat +48 71 375 7065 weronika.maciejewska@uwr.edu.pl 0.09
55 dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor nadzwyczajny UWr
Zakład Genomiki +48 71375 6331 pawel.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.13
56 dr Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Genomiki +48 71375 6303 dorota.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.14
57 Macuda Ewa
szatniarka
Wydział Biotechnologii
58 prof. dr hab. Malicka-Błaszkiewicz Maria
Emerytowany Profesor
Zakład Patologii Komórki mmb@ibmb.uni.wroc.pl 1.40
59 dr Małek Natalia
adiunkt naukowy
Zakład Patologii Komórki natalia.malek@uwr.edu.pl 2.25
60 dr Marchwicka Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aleksandra.marchwicka2@uwr.edu.pl 3.29
61 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor zwyczajny
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ewa.marcinkowska@uwr.edu.pl 3.30
62 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.28
63 dr hab. Mazur Antonina
adiunkt
Zakład Patologii Komorki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
64 mgr Michałowska Renata
pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.29
65 mgr inż. Minkiewicz Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71 375 2888 marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl 3.07
66 mgr Muraszko Jakub
asystent
Zakład Biotransformacji jakub.muraszko2@uwr.edu.pl
67 dr Nahorska Monika
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 7960 monika.nahorska@uwr.edu.pl 0.46
68 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
69 dr hab. Nowak Dorota
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorota.nowak@uwr.edu.pl 3.23
70 mgr inż. Nowaliński Sebastian
samodzielny informatyk
Zakład Genomiki +48 71375 7064 sebastian.nowalinski@uwr.edu.pl 1.17
71 Okulewicz Maria
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
72 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor zwyczajny
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
73 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor zwyczajny
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
74 dr Opaliński Łukasz
kierownik projeku First Team
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
75 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor zwyczajny
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
76 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2769 (2888) dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.09
77 dr Pavlyk Iuliia
adiunkt naukowy
Zakład Patologii Komórki +48 71 375 7972 iuliia.pavlyk@uwr.edu.pl 2.25
78 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych 71 375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
79 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
kierownik projektu Sonata
Zakład Patologii Komórki +48 375 62 47 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
80 Pilarska Ewa
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
81 dr Podkalicka Joanna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 joanna.podkalicka@uwr.edu.pl 2.07
82 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl 1.40
83 dr Pomorska Dorota
adiunkt (zastępstwo za dr P. Sosicką)
Zakład Biochemii +48 71 375 29 32 dorota.pomorska@uwr.edu.pl 3.28
84 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
85 mgr Posyniak Ewelina
samodzielny biolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 ewelina.posyniak@uwr.edu.pl 3.31
86 mgr Rzepecka Dorota
samodzielny biolog
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6332 dorota.rzepecka@uwr.edu.pl 3.33
87 dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor nadzwyczajny UWr
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 ryszard.rzepecki@uwr.edu.pl 2.22
88 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
profesor zwyczajny
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 aleksander.sikorski@uwr.edu.pl 2.17
89 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
90 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
91 mgr Skuza Maria
bibliotekarz
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
92 dr Służalska Katarzyna
adiunkt naukowy
Zakład Inżynierii Białka +48 71 3752392 katarzyna.sluzalska@uwr.edu.pl 3.82
93 dr Sokołowska-Wędzina Aleksandra
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71 375 2857 aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl 3.05
94 dr Sosicka Paulina
adiunkt
Zakład Biochemii paulina.sosicka@uwr.edu.pl
95 dr Stasiuk Maria
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 maria.stasiuk@uwr.edu.pl 2.15
96 Stefaniak Krystyna
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
97 dr Strzałka Agnieszka
kierownik projektu Sonatina
Zakład Mikrobiologii Molekularnej agnieszka.strzalka@uwr.edu.pl
98 mgr Styczeń Ilona
specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
99 dr Styrczewska Monika
adiunkt naukowy
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6337 monika.styrczewska@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
100 dr Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uwr.edu.pl 3.18
101 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
102 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
profesor zwyczajny
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 Andrzej.Szczepaniak@ibmb.uni.wroc.pl 3.15
103 dr Szlachcic Anna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 anna.szlachcic@uwr.edu.pl 3.08
104 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
105 dr Śmiga Michał
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 michal.smiga@uwr.edu.pl 3.26
106 dr Trojanowski Damian
adiunkt naukowy
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71 735 2393 damian.trojanowski@uwr.edu.pl 3.17
107 mgr Trojnar Martyna
technik/laborant
Zakład Biofizyki martyna.wanczyk@uwr.edu.pl
108 dr Trombik Tomasz
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6243 tomasz.trombik@uwr.edu.pl 3.16
109 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 6368 violetta.trzyna@uwr.edu.pl 0.34
110 Wallach Lidia
specjalista
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 lidia.wallach@uwr.edu.pl 3.14
111 mgr Wawryszyn Marta
samodzielny referent
Dziekanat +48 71375 2995 marta.wawryszyn@uwr.edu.pl 0.06
112 dr Wątły Joanna
adiunkt naukowy
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 joanna.watly@uwr.edu.pl 3.10
113 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii +48 71375 2712 wieslaw.watorek@uwr.edu.pl 3.27
114 mgr Węgrzyn Katarzyna
samodzielny referent
Sekcja administracyjno-finansowa +48 71375 7974 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
115 Wieligda Małgorzata
sprzątająca/dyżurna
Wydział Biotechnologii
116 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
117 prof. dr hab. Wilusz Tadeusz
Emerytowany Profesor
Tadeusz.Wilusz@biotech.uni.wroc.pl 1.40
118 dr Wojtasik Wioleta
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 wioleta.wojtasik@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
119 dr Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.16
120 dr Wróblewski Zdzisław
Emerytowany Starszy Wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
121 dr hab. Zakrzewska Małgorzata
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
122 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor zwyczajny
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska@uni.wroc.pl 3.20
123 dr Zaremba-Czogalla Magdalena
adiunkt
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71 375 63 32 magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl 2.14
124 dr hab. Żuk Magdalena
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 magdalena.zuk@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27