Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Lista pracowników

Lp. Imię i nazwisko Zakład / miejsce pracy Telefon E-mail Pokój
1 mgr Baran Karolina
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 karolina.baran@uwr.edu.pl 3.05
2 mgr Baranowska Gabriela
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 gabriela.baranowska@uwr.edu.pl 1.39
3 dr Barg-Wojas Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.barg-wojas@uwr.edu.pl 3.10
4 prof. dr hab. Bartoszewski Rafał
profesor / kierownik
Zakład Biofizyki +48 71375 6236 rafal.bartoszewski@uwr.edu.pl 3.15
5 dr Bednarz Bartosz
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 bartosz.bednarz@uwr.edu.pl 3.11
6 mgr Bednarz Katarzyna
koordynator ds. zamówień publicznych
Sekcja Finansowa +48 71375 7960 katarzyna.bednarz@uwr.edu.pl 0.46
7 mgr Berkowska Klaudia
samodzielny biotechnolog
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 klaudia.berkowska2@uwr.edu.pl 2.06
8 mgr Biaduń Martyna
asystent
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 martyna.biadun@uwr.edu.pl 3.82
9 dr Białek Wojciech
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 wojciech.bialek@uwr.edu.pl 3.14
10 dr Biernatowska Agnieszka
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 agnieszka.biernatowska@uwr.edu.pl 2.07
11 dr hab. Błażej Paweł
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7075 pawel.blazej@uwr.edu.pl 1.13
12 dr Boba Aleksandra
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6240 aleksandra.boba@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/H
13 mgr Brzoza Anna
specjalista
Sekretariat Dziekanów +48 71375 7065 anna.brzoza@uwr.edu.pl 0.09
14 dr Chudzian Julia
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 julia.chudzian2@uwr.edu.pl 3.05
15 dr Ciuraszkiewicz Justyna
starszy wykładowca / koordynator, pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z zagranicą / pełnomocnik Dziekana ds. dydaktycznych
Zakład Biochemii +48 71375 2712 justyna.ciuraszkiewicz@uwr.edu.pl 3.27
16 dr Czechowicz Paulina
adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6243 paulina.czechowicz@uwr.edu.pl 3.16
17 mgr Czechowicz Małgorzata
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 malgorzata.czechowicz@uwr.edu.pl 0.29
18 dr hab. Czogalla, Aleksander
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6356 aleksander.czogalla@uwr.edu.pl 2.17
19 dr Czyrek Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2857 aleksandra.czyrek@uwr.edu.pl 3.05
20 mgr Dec Grzegorz
starszy specjalista / kierownik
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 grzegorz.dec@uwr.edu.pl 1.39
21 mgr Derkacz Daria
asystent
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 daria.derkacz@uwr.edu.pl 2.23
22 dr inż. Domżał-Kędzia Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 marta.domzal-kedzia@uwr.edu.pl 2.23
23 dr hab. Dziadkowiec Dorota
adiunkt / kierownik studiów doktoranckich
Zakład Biotransformacji +48 71375 6238 dorota.dziadkowiec@uwr.edu.pl 2.20
24 mgr Dzianisava Volha
asystent
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 volha.dzianisava2@uwr.edu.pl 3.32
25 dr Gagat Przemysław
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 przemyslaw.gagat@uwr.edu.pl 1.14
26 dr Gongerowska-Jac Martyna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 martyna.gongerowska-jac@uwr.edu.pl 3.17
27 dr hab. Grzyb, Joanna
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 joanna.grzyb@uwr.edu.pl 3.13
28 dr hab. Gubernator, Jerzy
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6204 jerzy.gubernator@uwr.edu.pl 2.16
29 dr hab. Heidorn-Czarna Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 malgorzata.czarna@uwr.edu.pl 2.12
30 dr inż. Hołówka Joanna
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 joanna.holowka@uwr.edu.pl 3.17
31 dr Hryniewicz-Jankowska Anita
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6233 anita.hryniewicz-jankowska@uwr.edu.pl 2.08
32 dr Jabłoński Sławomir
adiunkt
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 slawomir.jablonski@uwr.edu.pl 2.21
33 prof. dr hab. Jakimowicz Dagmara
profesor / Prodziekan ds. Nauczania
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2926 dagmara.jakimowicz@uwr.edu.pl 3.19
34 mgr inż. Jakubiak-Augustyn Anna
samodzielny biotechnolog
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 anna.jakubiak-augustyn@uwr.edu.pl 2.15
35 dr Jakubowska Dagmara
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 dagmara.jakubowska@uwr.edu.pl 3.07
36 mgr Janicka Joanna
starszy specjalista
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 joanna.janicka@uwr.edu.pl 1.39
37 Janik Krystyna
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7973 krystyna.janik@uwr.edu.pl 0.34
38 prof. dr hab. Jańska Hanna
profesor / kierownik
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6249 hanna.janska@uwr.edu.pl 2.10
39 dr Jaromin Anna
adiunkt / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy z pracodawcami
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 anna.jaromin@uwr.edu.pl 2.14
40 dr inż. Kaczorowska Aleksandra
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 aleksandra.kaczorowska@uwr.edu.pl 2.06
41 dr inż. Kalka Marta
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2392 marta.kalka@uwr.edu.pl 3.82
42 mgr Kania Katarzyna
specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 katarzyna.kania@uwr.edu.pl 0.06
43 mgr Kaznowska Agata
kierownik obiektu
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 2694 agata.kaznowska@uwr.edu.pl 0.34
44 dr Kaźmierczak Urszula
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6273 urszula.kazmierczak@uwr.edu.pl 2.12
45 dr Kepplinger Bernhard
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 bernhard.kepplinger@uwr.edu.pl 3.16
46 dr Kocyła Anna
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 anna.kocyla2@uwr.edu.pl 3.11
47 dr Kołodziejczak Marta
starszy specjalista / kierownik Dziekanatu
Zespół Dydaktyczny +48 71375 2966 marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl 0.09
48 mgr Kołodziejczyk Alicja
starszy specjalista
Dziekanat WB +48 71375 2995 alicja.kolodziejczyk@uwr.edu.pl 0.06
49 Kot Filip
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7062 filip.kot@uwr.edu.pl 2.21
50 mgr Kozioł Katarzyna
samodzielny biotechnolog
Zespół Dydaktyczny +48 71375 6210 katarzyna.koziol@uwr.edu.pl 1.39
51 dr hab. Krasowska, Anna
profesor Uniwersytetu
Zakład Biotransformacji +48 71375 6426 anna.krasowska@uwr.edu.pl 2.18
52 prof. dr hab. Krężel Artur
profesor / kierownik
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2765 artur.krezel@uwr.edu.pl 3.12
53 dr hab. Krowarsch Daniel
adiunkt / kierownik
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2889 daniel.krowarsch@uwr.edu.pl 3.06
54 prof. dr hab. Kubicz Aleksandra
Emerytowany Profesor
aleksandra-kubicz@o2.pl 1.40
55 dr hab. Kulma, Anna
profesor Uniwersytetu / kierownik / pełnomocnik Dziekana ds. GMO
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 anna.kulma@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
56 mgr Kulpińska Barbara
specjalista
Dziekanat +48 71375 7971 barbara.kulpinska@uwr.edu.pl 0.09
57 dr Kwaśniak-Owczarek Małgorzata
adiunkt
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 malgorzata.kwasniak-owczarek@uwr.edu.pl 2.11
58 mgr Leonowicz Hanna
samodzielny biotechnolog
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 hanna.leonowicz@uwr.edu.pl 3.10
59 dr inż. Lisowska Marta
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 marta.lisowska@uwr.edu.pl 3.32
60 dr Łebkowski Tomasz
samodzielny biotechnolog
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2393 tomasz.lebkowski2@uwr.edu.pl 3.17
61 dr Łuczkowski Marek
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 marek.luczkowski@uwr.edu.pl 2.28
62 Łuczyńska Beata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
63 prof. dr hab. inż. Łukaszewicz Marcin
profesor / kierownik
Zakład Biotransformacji +48 71375 6250 marcin.lukaszewicz@uwr.edu.pl 2.19
64 dr Machowska Magdalena
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 magdalena.machowska@uwr.edu.pl 3.31
65 prof. dr hab. Mackiewicz Paweł
profesor / kierownik
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6331 pawel.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.13
66 dr hab. Mackiewicz Dorota
adiunkt
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 6303 dorota.mackiewicz@uwr.edu.pl 1.14
67 dr Majkowski Michał
specjalista ds. obrazowania komórkowego
Administracja Ogólnowydziałowa +48 71375 7162 michal.majkowski@uwr.edu.pl
68 dr Marchwicka Aleksandra
adiunkt
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 aleksandra.marchwicka2@uwr.edu.pl 3.29
69 prof. dr hab. Marcinkowska Ewa
profesor / Prodziekan ds. ogólnych
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2929 ewa.marcinkowska@uwr.edu.pl 3.30
70 dr Maszczak-Seneczko Dorota
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2712 dorota.maszczak-seneczko@uwr.edu.pl 3.27
71 dr Matusewicz Lucyna
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6417 lucyna.matusewicz2@uwr.edu.pl 2.07
72 dr hab. Mazur, Antonina
adiunkt / profesor Uniwersytetu
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 antonina.mazur@uwr.edu.pl 3.21
73 mgr Mendowska Justyna
starszy specjalista
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 justyna.mendowska@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77, pok. 27 C
74 mgr Michałowska Renata
starszy specjalista / pełnomocnik ds. finansowych
Sekcja Finansowa +48 71375 2732 renata.michalowska@uwr.edu.pl 0.47
75 dr Michel Olga
adiunkt
Zakład Cytobiochemii +48 71375 6418 olga.michel@uwr.edu.pl 2.06
76 dr Mierziak-Derecka Justyna
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6354 justyna.mierziak@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/D
77 mgr inż. Minkiewicz Marta
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2888 marta.minkiewicz3@uwr.edu.pl 3.07
78 dr Nahorska Monika
samodzielny biotechnolog
Zakład Inżynierii Białka monika.nahorska@uwr.edu.pl
79 mgr Nietubyć Małgorzata
starszy specjalista
Redakcja CMBL +48 71375 6208 malgorzata.nietubyc@uwr.edu.pl 0.44
80 dr hab. Nowak, Dorota
profesor Uniwersytetu / Dziekan Wydziału Biotechnologii / kierownik
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6289 dorota.nowak@uwr.edu.pl 3.23
81 mgr inż. Nowaliński Sebastian
samodzielny informatyk
Zakład Bioinformatyki i Genomiki +48 71375 7064 sebastian.nowalinski@uwr.edu.pl 1.17
82 prof. dr hab. Olczak Teresa
profesor / kierownik
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2612 Teresa.Olczak@uwr.edu.pl 3.25
83 prof. dr hab. Olczak Mariusz
profesor / kierownik
Zakład Biochemii +48 71375 2710 mariusz.olczak@uwr.edu.pl 3.24
84 dr hab. Opaliński, Łukasz
profesor Uniwersytetu
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 lukasz.opalinski@uwr.edu.pl 3.08
85 prof. dr hab. Otlewski Jacek
profesor
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2824 jacek.otlewski@uwr.edu.pl 3.81
86 dr Pajdzik Dorota
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2611 dorota.pajdzik@uwr.edu.pl 3.29
87 Partyka Mirosława
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
88 dr Peris-Diaz Manuel
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 7975 manuel.perisdiaz2@uwr.edu.pl 2.28
89 dr Piekarowicz Katarzyna
adiunkt
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6419 katarzyna.piekarowicz@uwr.edu.pl 3.31
90 dr Pietraszek-Gremplewicz Katarzyna
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6247 katarzyna.pietraszek-gremplewicz@uwr.edu.pl 3.13
91 Pilarska Ewa
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
92 prof. dr hab. Polanowski Antoni
Emerytowany Profesor
Zakład Biotechnologii Białek Antoni.Polanowski@biotech.uni.wroc.pl
93 dr Pomorski Adam
adiunkt
Zakład Chemii Biologicznej +48 71375 2608 adam.pomorski@uwr.edu.pl 3.11
94 dr Porębska Natalia
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2888 natalia.porebska2@uwr.edu.pl 3.07
95 mgr Rowińska Marta
asystent
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 7074 258802@uwr.edu.pl 3.32
96 prof. dr hab. Rzepecki Ryszard
profesor / kierownik
Pracownia Białek Jądrowych +48 71375 6308 ryszard.rzepecki@uwr.edu.pl 2.22
97 mgr Sado-Guźda Agata
samodzielny biolog
Zakład Biologii Molekularnej Komórki +48 71375 6297 agata.guzda@uwr.edu.pl 2.11
98 prof. dr hab. Sikorski Aleksander
Emerytowany Profesor
Zakład Cytobiochemii aleksander.sikorski@uwr.edu.pl
99 dr Simiczyjew Aleksandra
adiunkt
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6206 aleksandra.simiczyjew@uwr.edu.pl 3.21
100 mgr Skrzyńska Kamila
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2857 334404@uwr.edu.pl 3.05
101 Skrzyszewska Elżbieta
specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 6200 elzbieta.skrzyszewska@uwr.edu.pl 0.29
102 mgr Skuza Maria
kustosz biblioteczny
Biblioteka +48 71375 6211 maria.skuza@uwr.edu.pl 0.46
103 mgr Sławski Jakub
samodzielny biotechnolog
Zakład Biofizyki +48 71375 6245 jakub.slawski@uwr.edu.pl 3.14
104 dr Sochacka Martyna
asystent
Zakład Biotechnologii Białek +48 71375 2392 martyna.sochacka@uwr.edu.pl 3.82
105 dr Sokołowska-Wędzina Aleksandra
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2857 aleksandra.sokolowska-wedzina@uwr.edu.pl 3.05
106 dr Stasiuk-Wacławczyk Maria
starszy wykładowca / pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6338 maria.stasiuk@uwr.edu.pl 2.15
107 Stefaniak Krystyna
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
108 dr Strzałka Agnieszka
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6247 agnieszka.strzalka@uwr.edu.pl 3.13
109 mgr Styczeń Ilona
starszy specjalista
Zakład Patologii Komórki +48 71375 6413 ilona.styczen@uwr.edu.pl 3.22
110 Subocz Małgorzata
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
111 mgr Sylwestrowicz Magdalena
specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 magdalena.sylwestrowicz@uwr.edu.pl 0.29
112 dr Szafran Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2640 marcin.szafran@uwr.edu.pl 3.18
113 dr Szalewicz Agata
starszy specjalista
Zakład Biochemii +48 71375 2932 Agata.Szalewicz@uwr.edu.pl 3.28
114 prof. dr hab. Szczepaniak Andrzej
emerytowany profesor
Zakład Biofizyki
115 dr hab. Szlachcic Anna
adiunkt
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2631 anna.szlachcic@uwr.edu.pl 3.08
116 prof. dr hab. Szopa-Skórkowski Jan
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 szopa@ibmb.uni.wroc.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27
117 dr inż. Szulc Bożena
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 bozena.szulc@uwr.edu.pl 3.28
118 dr Śmiga Michał
adiunkt
Pracownia Biologii Medycznej +48 71375 2304 michal.smiga@uwr.edu.pl 3.26
119 Tajchman Jadwiga
sprzątająca
Wydział Biotechnologii
120 mgr Tracz Michał
specjalista
Administracja Ogólnowydziałowa michal.tracz2@uwr.edu.pl 2.03
121 mgr Trojnar Martyna
samodzielny biotechnolog
Zakład Biotransformacji +48 71375 7976 martyna.wanczyk@uwr.edu.pl 2.23
122 Trzyna Violetta
specjalista
Dziekanat WB +48 71375 6368 violetta.trzyna@uwr.edu.pl 0.34
123 mgr Wawryszyn Marta
Specjalista
Dziekanat +48 71375 2995 marta.wawryszyn@uwr.edu.pl 0.06
124 prof. dr hab. Wątorek Wiesław
Emerytowany Profesor
Zakład Biochemii
125 mgr Węgrzyn Katarzyna
starszy specjalista
Sekcja Finansowa +48 71375 7974 katarzyna.wegrzyn@uwr.edu.pl 0.29
126 Wieligda Małgorzata
sprzątająca/dyżurna
Wydział Biotechnologii
127 mgr Wiertelak Wojciech
asystent
Zakład Biochemii +48 71375 2932 wojciech.wiertelak@uwr.edu.pl 3.28
128 dr Wiktor Maciej
adiunkt
Zakład Biochemii +48 71375 2932 maciej.wiktor@uwr.edu.pl 3.28
129 dr Wojtasik-Górna Wioleta
adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6326 wioleta.wojtasik@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/F
130 dr inż. Wolański Marcin
adiunkt
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 6243 marcin.wolanski@uwr.edu.pl 3.16
131 dr Wróblewski Zdzisław
Emerytowany Starszy Wykładowca
Zakład Biofizyki +48 71375 6247 Zdzislaw.Wroblewski@ibmb.uni.wroc.pl 3.13
132 dr hab. Zakrzewska, Małgorzata
profesor Uniwersytetu / kierownik
Zakład Inżynierii Białka +48 71375 2889 malgorzata.zakrzewska@uwr.edu.pl 3.06
133 prof. dr hab. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta
profesor / kierownik
Zakład Mikrobiologii Molekularnej +48 71375 2502 jolanta.zakrzewska-czerwinska@uwr.edu.pl 3.20
134 dr Zaremba-Czogalla Magdalena
adiunkt / Pełnomocnik Dziekana ds. równego traktowania / Pełnomocnik Dziekana ds. studiów w jęz. angielskim
Zakład Lipidów i Liposomów +48 71375 6203 magdalena.zaremba-czogalla@uwr.edu.pl 2.14
135 dr hab. Żuk, Magdalena
profesor Uniwersytetu / adiunkt
Zakład Biochemii Genetycznej +48 71375 6202 magdalena.zuk@uwr.edu.pl ul. Przybyszewskiego 63/77; pok. nr 27/G