Zaproszenie na szkolenia dla studentów - ZPU

Projekt „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

Warsztaty finansowane w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego na lata 2018-2022”

Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza studentki i studentów II roku studiów II stopnia kierunku Biotechnologia do udziału w szkoleniach o charakterze technologiczno-warsztatowym, kształcących kompetencje zawodowe.

Warsztaty pn.

• „Chromatografia cieczowa”
  • „Chromatografia gazowa”
  • „Dobór nośników i wypełniaczy przy projektowaniu składu tabletki”
  • „Ekstrakcja CO2 w stanie nadkrytycznym”

przeprowadzi Wrocławski Park Technologiczny S.A.

Chęć udziału należy zgłosić poprzez złożenie lub przesłanie wypełnionego i podpisanego Formularza Rekrutacyjnego do dnia 10 stycznia 2022 r.
Formularz można złożyć w Dziekanacie lub przesłać skan na adres: marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl