Zaproszenie na wykład online

Szanowni Państwo,
organizatorzy spotkania – Instytut Historyczny Uniwersytetu Wrocławskiego – ponownie przekazują zaproszenie skierowane do pracowników i studentów naszego Wydziału na wykład w organizowanym przez Instytut cyklu, który odbędzie się w czwartek 11 stycznia, o godzinie 18:00 za pośrednictwem platformy MS Teams:

„Dlaczego historia środowiska powinna być interdyscyplinarna?”, Dr Tomasz Związek (IGiPZ PAN w Warszawie).

Czwartkowy odczyt na temat dawnych lasów to m.in. rezultat wieloletnich badań interdyscyplinarnego zespołu humanistów i przedstawicieli Nauk o Ziemi, efekt obecnie realizowanych projektów NCN, który być może okaże się ciekawy i prowokujący do dyskusji zarówno dla słuchaczy zainteresowanych tematyką związaną ze środowiskiem naturalnym, jak i znaczeniem badań interdyscyplinarnych w rozwoju nauki.

Szczegółowe informacje oraz link do spotkania znaleźć mogą Państwo na stronie fb wydarzenia.