Warsztaty pisania indywidualnych wniosków w programie Horyzont 2020

rpk

Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na warsztaty z pisania wniosków na indywidualne stypendia Marii Skłodowskiej-Curie w programie Horyzont 2020.

Stypendia Marii Skłodowskiej-Curie to dwa typy grantów wyjazdowych dla doświadczonych naukowców (posiadających stopień doktora lub udokumentowane czteroletnie doświadczenia w pracy badawczej).

• European Fellowships – stypendia realizowane przez okres 12-24 miesięcy w kraju członkowskim UE lub kraju stowarzyszonym z programem Horyzont 2020
  • Global Fellowships – stypendia realizowane przez okres 12-24 miesięcy w dowolnym kraju trzecim, z obowiązkową fazą powrotną do Europy (12 miesięcy)

Warsztaty poprowadzi pani Anna Wiśniewska z Krajowego Punktu Kontaktowego.

Program warsztatów

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu prosimy o przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego do dnia 11 kwietnia 2014 r. na adres e-mail: e.olejnik@wctt.pl lub numer faksu: 071 320 39 48

Dodatkowe informacje – nr tel. 71 320 41 96, 71 320 21 89

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.