Warsztaty firmy Sigma-Aldrich

W imieniu firmy Sigma-Aldrich serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w warsztatach poświęconych nowym technologiom:

„Innovative Tools for Targeted Genome Editing and Proteomics”.

Tematyka seminarium obejmuje wykorzystanie najnowocześniejszych narzędzi do edycji genomu (m.in. ZFN, RNAi) z uwzględnieniem innowacyjnej technologii – Sigma CRISPRs oraz do wizualizacji oddziaływań białko-białko oraz ich modyfikacji w oparciu o technologię In situ PLA (Duolink).

Warsztaty odbędą się 19 maja 2015 (wtorek) na terenie Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Joliot-Curie 14a, w sali nr 0.31 o godzinie 10.15.

Doktoranci uczestniczący w seminarium dr hab. Pawła Mackiewicza „Nowe w Biologii” proszeni są o przybycie na warsztaty w ramach zajęć dydaktycznych.