Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Instagram Twitter Facebook
.

Targi Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w XVII edycji Targów Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY, która odbędzie się już 24 kwietnia (środa) w godz. 10:00-15:15 na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego (ul. Fryderyka Joliot-Curie 14a we Wrocławiu).

W tym czasie do dyspozycji uczestniczek i uczestników wydarzenia będą dostępne aż 4 strefy:

  • STREFA WYSTAWIENNICZA – przedstawicielki i przedstawiciele 16 firm już się nie mogą doczekać, by spotkać się ze społecznością Uniwersytetu Wrocławskiego!
  • STREFA FOTO – może pora odświeżyć zdjęcie do CV? Podczas targów zupełnie bezpłatnie indywidualne sesje zdjęciowe przeprowadzi fotograf Jakub Kalinowski z Bliżej Studio.
  • STREFA CV LAB – zabierzcie ze sobą swoje CV (może być w wersji elektronicznej lub papierowej). W trakcie warsztatów CV Lab będziecie mieli szansę udoskonalić swoje dokumenty aplikacyjne pod okiem specjalistki. Warsztaty odbędą się w godzinach 12:00-12:45 i 14:40-15:15 (w jęz. polskim) oraz 12:00-12:45 (w jęz. angielskim).
  • STREFA WIEDZY – wspólnie z naszymi gośćmi pochylimy się nad możliwościami planowania i realizowania kariery naukowej, a oprócz tego rozłożymy na czynniki pierwsze proces rekrutacyjny!

Harmonogram paneli dyskusyjnych przewidzianych w ramach Strefy Wiedzy:

10:15-11:45 | PANEL #1:„Naukowa Przyszłość: Droga do Sukcesu Zawodowego”
13:00-14:30 | PANEL #2:„Droga od kandydata do pracownika – czyli jak odpowiednio się zaprezentować, by pomyślnie przejść proces rekrutacyjny”

 Zapisy na panele dyskusyjne.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Więcej informacji znaleźć można stronie uniwersyteckiego Biura Karier i na FB.

Aktualności