Sukcesy drużyny biegowej Wydziału Biotechnologii

W dniu 28 maja 2022 r. odbył się 10 charytatywny Bieg Firmowy (sztafeta 5,5 km), w którym drużyna biegowa „Biotechnologia-UWr” (sztafeta nr 62), reprezentująca nasz Wydział, zajęła 5 miejsce (na 675 drużyn) w kategorii drużyn mieszanych w biegu stacjonarnym. Ilona Grygiel zajęła 1 miejsce w klasyfikacji indywidualnej kobiet w biegu stacjonarnym.

62/1  Ilona Grygiel
62/2  Michał Majkowski
62/3  Marcin Szafran
62/4  Mariusz Olczak
62/5  Jakub Sławski

Czas drużyny: 1:50:13

Ideą biegu jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników poprzez bieganie, integracja i współpraca w ramach firmy i pomiędzy firmami, a przede wszystkim pomoc charytatywna dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Głównym pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Fundacja Everest. W tym roku biegacze pobiegli dla dziesięciorga podopiecznych fundacji.

Gratulujemy!