Kolejny sukces naszej drużyny biegowej!

Jak co roku, w dniu 11 maja 2024 r. odbył się 12 charytatywny Bieg Firmowy (sztafeta 5×5 km). Ideą biegu jest promowanie zdrowej rywalizacji oraz aktywności fizycznej wśród pracowników poprzez bieganie, integracja i współpraca w ramach firmy i pomiędzy firmami, a przede wszystkim pomoc charytatywna dzieciom chorym i niepełnosprawnym.

Głównym pomysłodawcą i organizatorem biegu jest Fundacja Everest.

Drużyna biegowa „Biotechnologia” (sztafeta nr 1214), reprezentująca Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego w składzie: Michał Majkowski, Bernhard Kepplinger, Oleksandr Rachynskyi, Maciej Szostok, Katarzyna Kurecka, zajęła w biegu stacjonarnym 19 miejsce na 1137 drużyn w kategorii drużyn mieszanych.

Gratulujemy!