Stypendyści Programu BioLAB

Z przyjemnością przekazujemy informację, że sześcioro studentów Wydziału Biotechnologii zostało laureatami Programu BioLAB na rok akademicki 2023/2024 i zrealizują staż naukowy w USA:

• Tanya Lizeth Guevara Avella w University of Chicago
  • Emilia Korczmar w University of Virginia
  • Wiktor Mikołajczak w University of Chicago
  • Magdalena Pikus w University of Virginia
  • Piotr Piszczek w University of Virginia
  • Marisha Singh w University of Chicago

Program BioLAB to roczny staż dla studentów i studentek nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych i medycznych (biologia, biochemia, biofizyka, bioinformatyka, biotechnologia, chemia, fizyka, farmacja, medycyna, itp.) w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz UT Southwestern Medical Center – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami programu.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!