Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Instagram Twitter Facebook
.

RekruStacja- kierunek na karierę

W imieniu organizatorów – Akademickiego Biura Karier – zachęcamy do udziału w drugiej edycji Programu Ambasadorskiego, w ramach którego wyłonieni w procesie rekrutacji studenci oraz studentki nie tylko zachęcają swoich kolegów i koleżanki do podejmowania działań wykraczających poza program studiów, promując przy tym ideę stawiania pierwszych kroków na rynku pracy już w trakcie studiów, ale też realizują własne inicjatywy wpisujące się w tematykę rozwoju osobistego i zawodowego.

8-9 maja RekruStacja będzie czekała na Ciebie w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Tam do Twojej dyspozycji będą inspirujące prelekcje oraz praktyczne sesje, które pomogą Ci się wyróżnić i osiągnąć sukces na rynku pracy.

8 maja to dzień pełen wartościowych informacji! Dołącz do prelekcji w auli 2D im. Witolda Świdy:

12:00-13:30: Wirtualne CV, czyli jak wykorzystać social media w poszukiwaniu pracy. Przygotuj się na inspirującą podróż przez świat wirtualnych CV!

13:45-15:15: Rozmowa kwalifikacyjna – wszystko, o czym się nie mówi, a powinno. Poznaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci skutecznie poradzić sobie z trudnymi pytaniami rekrutacyjnymi.

A 9 maja to czas na praktykę! Zapisz się na jedną z sesji:

Sesja 1 (10:00-12:00) lub Sesja 2 (14:00-16:00) – Praktyka – sprint rekrutacyjny. Zdobądź wprawę w rozmowach kwalifikacyjnych podczas 5 krótkich sesji z różnymi rekruterami!

Uwaga! Liczba miejsc na każdą z sesji przewidzianych w ramach Praktyka – sprint rekrutacyjny jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się na daną godzinę będzie decydować kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania puli miejsc zostanie uruchomiona lista rezerwowa:

Link do zapisów.

Nie musisz się specjalnie przygotowywać – wystarczy, że się zapiszesz, a organizatorzy wydarzenia zajmą się resztą.

Projekt organizowany jest w ramach II edycji Programu Ambasadorskiego ABK.

Więcej informacji

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Aktualności