Publikacja w prestiżowym czasopiśmie

Jest nam miło przekazać informację, że dr Anna Kocyła z Zakładu Chemii Biologicznej jest jedną z współautorek artykułu, opublikowanego w prestiżowym czasopiśmie „Science”: Deploying synthetic coevolution and machine learning to engineer protein-protein interactions.

Artykuł powstał w wyniku współpracy naukowców z kilku światowych ośrodków badawczych, m.in. Stanford University School of Medicine w Stanach Zjednoczonych, w którym dr Anna Kocyła prowadzi badania w ramach stażu podoktorskiego.

Zachęcamy do przeczytania artykułu, dostępny jest w sieci Uniwersytetu Wrocławskiego lub przez serwer proxy: link.