Prezentacja prywatnej chmury Wydziału Biotechnologii

logo-FileNebulaDziekan Wydziału Biotechnologii zaprasza na 30-minutową prezentację prywatnej chmury Wydziału Biotechnologii.
Spotkanie odbędzie się 12 maja 2015, na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Joliot-Curie 14a, w Auli nr 1.05, w godzinach 10:30-11:00.

Wydział Biotechnologii we współpracy z wrocławską firmą Sky Storage wdrożył jako pierwszy w Polsce oprogramowanie do synchronizacji, archiwizacji i współdzielenia danych, które korzysta wyłącznie z serwerów Wydziału Biotechnologii i pozostaje wyłącznie pod kontrolą administratorów Wydziału Biotechnologii.

Chmura zostanie udostępniona zarówno kierownikom zakładów, pracownikom, a także doktorantom i studentom Wydziału Biotechnologii. Chmura posłuży również do komunikacji w ramach sieci naukowej KNOW.