Nabór wniosków do Studenckiego Programu Stypendialnego

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kolejnej edycji Studenckiego Programu Stypendialnego, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Akademickie i finansowanego z budżetu miasta.

O stypendia starać mogą się doktoranci, którzy posiadają wybitny dorobek naukowy w dziedzinach ważnych dla rozwoju miasta oraz studenci w dwóch kategoriach: studenci, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelni zagranicznej lub studenci będący laureatami ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych oraz innych konkursów uprawniających do przyjęcia na studia bez postępowania kwalifikacyjnego.
Nabory wniosków o stypendia dla doktorantów oraz studentów, którzy uzyskali prawo do studiowania na uczelni zagranicznej rozpoczną się 1 czerwca i potrwają kilka tygodni, dodatkowe informacje o Programie oraz link do wniosku online znaleźć można na stronie: Studencki Program Stypendialny.

Szczegółowe informacje znajdują się w Uchwale Rady Miejskiej Wrocławia.