Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Instagram Twitter Facebook
.

Laureatki Studenckiego Programu Stypendialnego

Z ogromną przyjemnością przekazujemy informację, że po raz kolejny wśród laureatów i wyróżnionych wrocławskiego Studenckiego Programu Stypendialnego, znalazły się doktorantki z naszego Wydziału.

Stypendium im. Ludwika Hirszfelda w zakresie nauk biologicznych i medycznych otrzymała mgr Justyna Wądzyńska z Zakładu Patologii Komórki (promotor: dr hab. Dorota Nowak, prof. UWr).

Wyróżnienia w tej samej kategorii przyznano mgr Aleksandrze Gędaj i mgr Dominice Żukowskiej z Zakładu Inżynierii Białka, których promotorem jest dr hab. Łukasz Opaliński, prof. UWr.

Studencki Program Stypendialny realizowany jest – z inicjatywy Prezydenta Wrocławia – przez Wrocławskie Centrum Akademickie, a stypendia finansowane są ze środków Gminy Wrocław. Jego ideą jest wspieranie studentów prowadzących studia doktoranckie we Wrocławiu, którzy mają wybitne osiągnięcia w dziedzinach ważnych dla rozwoju miasta.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dot. Programu oraz listą laureatów i wyróżnionych doktorantów: Stypendia dla Doktorantów Przyznane!

Gratulujemy!

Aktualności