Laureatka Programu Stażowego BioLAB

Ponieważ ze szczególną radością przyjmujemy sukcesy studentek i studentów naszego Wydziału, jest nam wyjątkowo miło przekazać informację, że znalazła się w naszym gronie Laureatka polsko-amerykańskiego programu stażowego BioLAB na rok akademicki 2024/25 – p. Dominika Rudzka, która odbędzie staż w University of Chicago. Gratulujemy!

Program BioLAB to roczny staż dla studentów i studentek nauk biologiczno-chemicznych, biofizycznych, medycznych i pokrewnych w czterech amerykańskich instytucjach naukowych: University of Virginia, University of Chicago, Oklahoma Medical Research Foundation oraz UT Southwestern Medical Center, przeznaczony dla osób osiągających dobre wyniki w nauce i zainteresowanych intensywną pracą laboratoryjną.

Kolejna rekrutacja już za kilka miesięcy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą stażową Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.