Laureat prestiżowej nagrody Narodowego Centrum Nauki

To się nazywa SUKCES! Poznaliśmy laureatów Nagrody NCN 2023. To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla młodych naukowców pracujących w Polsce w końcu trafiło do Wrocławia – do prof. Łukasza Opalińskiego z Uniwersytetu Wrocławskiego. Wielkie gratulacje! Jesteśmy bardzo dumni!

Dr hab. Łukasz Opaliński, prof. UWr z Zakładu Inżynierii Białka został wyróżniony w kategorii: NAUKI O ŻYCIU. Tytuł osiągnięcia naukowego, za które przyznana została Nagroda NCN brzmi: „Multiwalentne oddziaływania pomiędzy receptorami fibroblastycznych czynników wzrostu a naturalnymi i zaprojektowanymi ligandami do zastosowań badaniach naukowych i medycynie”.

Dodatkowe informacje o Laureacie znaleźć można również na stronie Uniwersytetu Wrocławskiego oraz na kanale Narodowego Centrum Nauki: