Inauguracja roku akademickiego 2013/2014

Jego Magnificencja Rektor Marek Bojarski powita gości, pracowników i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego.

Po przemówieniu rektora nowo przyjęci studenci, reprezentujący poszczególne wydziały, otrzymają indeksy i złożą ślubowanie. Następnie głos zabierze przedstawiciel młodzieży akademickiej.

Wykład inauguracyjny „Matematyczne zarządzanie ryzykiem–losowością” wygłosi prof. Zbigniew J. Jurek.

Uroczystość uświetni występ Chóru Uniwersytetu Wrocławskiego Gaudium pod dyrekcją prof. Alana Urbanka.

Przed inauguracją roku akademickiego na Uniwersytecie Wrocławskim o godz. 8.30 w Kościele Uniwersyteckim zostanie odprawiona msza święta w intencji środowiska akademickiego.

Rektorzy  wrocławskich uczelni publicznych zapraszają na środowiskową inaugurację  roku akademickiego 2013/2014.