BioForum2016

bioforum-logo-przezroczyste-małeW dniach 9-10 maja 2016 r. w Łodzi odbędzie się BioForum 2016. Wydarzenie to angażuje wielu ludzi z regionu Europy Środkowo-Wschodniej z sektora 'life science’.

Dla studentów i doktorantów została przygotowana specjalna oferta:

• Job Hunting, który umożliwi studentom odbycie rozmów kwalifikacyjnych z czołowymi firmami biotechnologicznymi m.in. Mabion S.A. oraz Selvita S.A.
  • możliwości spotkania z firmami na ich stoisku
  • szkolenie o tematyce „Modne kierunki rozwoju w laboratorium biotechnologicznym” oraz „Human Resources”, które mają na celu przybliżyć sytuację zatrudnienia na polskim rynku biotechnologicznym, przedstawić jakie zawody mogą być realizowane po ukończeniu studiów
  • pokazanie potencjalnych ścieżek rozwoju i kariery oraz przegląd dostępnych konkursów dla studentów i doktorantów
  • certyfikowane warsztaty z „Good Manufacturing Practice”, przeprowadzone przez firmę „Metler Toledo”

Koszt uczestnictwa dla studentów studiów stopnia I, II i III (posiadających legitymację studencką) w powyższym pakiecie, obejmującym wejście na wykłady, Job Hunting, warsztaty oraz wejściówkę na część wystawienniczą to 25 euro netto za oba dni BioForum.

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do rejestracji  i zaznaczenia opcji Job Hunting w formularzu rejestracyjnym.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.