Akcja Honorowego Krwiodawstwa w środowisku akademickim

Wampiriada 2016 – Oddać krew to sztuka!

Zbiórka krwi na Uniwersytecie Wrocławskim w terminie 25-27 kwietnia 2016r.

Plakat Wampiriady - akcji honorowego krwiodawstwaPo raz kolejny przyszła pora na studencką akcję prosto z serca. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na wiosenną edycję Wampiriady – największą akcję honorowego krwiodawstwa w środowisku akademickim. Jej celem jest promowanie sztuki bezinteresownego pomagania, jak i zdrowego trybu życia. Dobrym sercem (i krwią) studenci będą mogli podzielić się w dniach 25, 26 lub 27 kwietnia. Będziemy czekać w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej oraz na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapraszamy!

Więcej info na Fanapage’u: Wampiriada NZS Uniwersytetu Wrocławskiego.