Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Instagram Twitter Facebook
.

9th International Conference for Plant Mitochondrial Biology

Welcome to ICPMB 2015 in WroclawW najbliższą niedzielę, 17 maja 2015, we Wrocławiu rozpocznie się międzynarodowa konferencja

9th International Conference for Plant Mitochondrial Biology (ICPMB 2015),

organizowana przez Dziekana Wydziału Biotechnologii i grupę Profesor Hanny Jańskiej (Zakład Biologii Molekularnej Komórki).

Współorganizatorami konferencji są: prof. dr hab. Anna M. Rychter (Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego) oraz prof. dr hab. Wiesława Jarmuszkiewicz (Wydział Biologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).
Miejscem konferencji jest Hotel Mercure Wrocław Centrum, Plac Dominikański 1.
International Conference for Plant Mitochondrial Biology to prestiżowa międzynarodowa konferencja odbywająca się cyklicznie od 1995 roku w różnych krajach na całym świecie. W tym roku konferencja ta odbędzie się po raz pierwszy w Polsce. Powierzenie przedstawicielom Polski organizacji tej konferencji jest dużym wyróżnieniem świadczącym o docenianiu rangi badań prowadzonych w polskich ośrodkach naukowych.

W konferencji ICPMB 2015 weźmie udział 200 uczestników z 30 krajów, którzy będą mieli okazję wysłuchać wykładów przedstawionych przez 57 prelegentów z całego świata. W czasie dwudniowej sesji posterowej zaprezentowanych zostanie 99 plakatów.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej konferencji.

Aktualności