Wybory 2024

Szanowni Państwo,
prezentujemy informacje Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Wybory Dziekana Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Zawiadomienie Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii dotyczące postępowania w sprawie wyłonienia Kandydata na Dziekana Wydziału Biotechnologii UWr: treść zawiadomienia.

Zawiadomienie Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii o zwołaniu wydziałowej debaty wyborczej Wydziału Biotechnologii: treść zawiadomienia.

Zawiadomienie Przewodniczącej Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii dotyczące posiedzenia Kolegium Elektorów Wydziału Biotechnologii: treść zawiadomienia.

Wybory do Uniwersyteckiej Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli Akademickich

Zawiadomienie Przewodniczącej Komisji Wyborczej Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego o sposobie zgłaszania przez nauczycieli akademickich kandydatów do Uniwersyteckiej Komisji Dyscyplinarnej dla Nauczycieli Akademickich: treść zawiadomienia.

Wybory Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego na kadencję 2024-2028

ZAWIADOMIENIE KOMISJI WYBORCZEJ Wydziału Biotechnologii o zebraniu wyborczym Profesorów oraz Profesorów Uniwersytetu zwołanym w celu wyboru przedstawicieli do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów: treść zawiadomienia.

ZAWIADOMIENIE KOMISJI WYBORCZEJ Wydziału Biotechnologii o zebraniu wyborczym nauczycieli akademickich niebędących Profesorami lub Profesorami Uniwersytetu zwołanym w celu wyboru przedstawicieli do Uniwersyteckiego Kolegium Elektorów: treść zawiadomienia.