Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Szkolenia ZPU 2019-2023

W ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego II na lata 2019-2023” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego planowane są szkolenia i warsztaty dla Studentek i Studentów Wydziału Biotechnologii.

W ramach zadania 2 – PODNOSZENIE KOMPETENCJI – zapraszamy na zajęcia dodatkowe:

FIRMA BIOTECHNOLOGICZNA – WIEDZA, POMYSŁ, ZARZĄDZANIE – Celem warsztatów jest przedstawienie studentom rozwoju ścieżki zawodowej zw. z założeniem, zarządzaniem oraz pracą w firmie biotechnologicznej. Proponowane warsztaty angażujące pracodawców przyczynią się do lepszego przygotowania absolwentów do wejścia na rynek pracy. Studenci zdobędą również wiedzę o najnowszych trendach w prowadzonych badaniach, stosowanych technologiach oraz możliwości zatrudnienia i dalszego rozwoju zawodowego w laboratoriach badawczych oraz wdrożeniowych w dziedzinie biotechnologii medycznej i przemysłowej. Spotykania pracodawców – przedsiębiorców z szerokim doświadczeniem zawodowym, dzielących się wiedzą i pomysłami ze studentami będącymi u progu swojej ścieżki zawodowej, zastanawiającymi się nad kierunkiem swojego rozwoju.

PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE INNOWACJI RYNKOWYCH – celem warsztatów jest uzyskanie przez studentów kompetencji pracy w grupie oraz praktycznych umiejętności przydatnych w pracy zawodowej w obszarze twórczego rozwiązywania problemów, kreatywności, projektowania innowacyjnych rozwiązań oraz sposobów wdrażania innowacji rynkowych. Zajęcia mają kształcić zdolności interpersonalne, kreatywność, umiejętności zdefiniowania problemu, twórczego podejścia do pracy. Zajęcia to trening kreatywności i myślenia projektowego, podstaw ekonomii i biznesu oraz znajomość tematyki związanej z metodyką „Design Thinking”.

ZAPRASZAMY!

Osoba do kontaktu: dr Marta Kołodziejczak (Wydziałowy Koordynator ZPU2)
mail: marta.kolodziejczak@uwr.edu.pl
tel. +48 71 375 29 66


FIRMA BIOTECHNOLOGICZNA – WIEDZA, POMYSŁ, ZARZĄDZANIE

Zapraszamy studentki i studentów II stopnia  do udziału w warsztatach prowadzonych przez pracowników firm biotechnologicznych – Firma biotechnologiczna – wiedza, pomysł, zarządzanie. Warsztaty odbędą się w okresie 10 kwietnia – 20 czerwca 2021r.

Szczegółowe informacje wraz z Formularzem zgłoszeniowym będą przesyłane do Państwa mailowo.

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami Firma biotechnologiczna – wiedza, pomysł, zarządzanie – powstaną dwie grupy – dla studentów I roku studiów magisterskich oraz dla studentów II roku studiów magisterskich.

Harmonogram zajęć dla I mgr
Harmonogram zajęć dla II mgr

FIRMA BIOTECHNOLOGICZNA – WIEDZA, POMYSŁ, ZARZĄDZANIE

Zapraszamy Studentki i Studentów do udziału w kolejnej edycji warsztatów „Firma biotechnologiczna – wiedza, pomysł, zarządzanie”.

Warsztaty odbędą się w okresie 22 czerwca – 10 lipca 2023 r. – harmonogram.

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo mailowo.

Formularz rekrutacyjny – Firma biotechnologiczna 2023.


PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE INNOWACJI RYNKOWYCH

Zapraszamy studentki i studentów II stopnia  do udziału w kursie  organizowanym w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego II 2019-2023″  pt. „Projektowanie i wdrażanie innowacji rynkowych”. Zajęcia odbędą się w trybie online.

Utworzone będą dwie grupy. Dla każdej z grup przeprowadzonych będzie 25 godzin warsztatów. Planowane terminy zajęć:

Grupa I:
26.05.2021r. – 7 godzin,
31.05.2021 r. – 6 godzin,
02.06.2021 r. – 6 godzin,
07.06.2021 r. – 6 godzin.

Grupa II:
28.05.2021r.  – 7 godzin,
01.06.2021 r. – 6 godzin,
04.06.2021 r. – 6 godzin,
09.06.2021 r. – 6 godzin.

Trener: dr Beata Master
Informacje o szkoleniu i Prowadzącym

Szczegółowe informacje wraz z Formularzem zgłoszeniowym będą przesyłane do Państwa mailowo. Zapraszamy również do kontaktu z Koordynatorem Wydziałowym ZPU2 dr Martą Kołodziejczak.

PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE INNOWACJI RYNKOWYCH

Dziękujemy za zgłoszenia chęci udziału w szkoleniu „Projektowanie i wdrażanie innowacji rynkowych”.

Szczegółowe informacje i materiały zostały do Państwa przesłane mailowo.

Poniżej dla przypomnienia:

Terminy:
26.05.2021r. – 7 godziny (I gr);
28.05.2021r.  – 7 godzin (II gr);
31.05.2021 r. – 6 godzin (I gr);
01.06.2021 r. – 6 godzin (II gr);
02.06.2021 r. – 6 godzin (I gr);
04.06.2021 r. – 6 godzin (II gr);
07.06.2021 r. – 6 godzin ( I gr.);
09.06.2021 r. – 6 godzin (II gr).

Zajęcia będą prowadzone online przez aplikację ZOOM – trzeba ją zainstalować na swoim urządzeniu.

Czas trwania spotkań: 9.00 – 15.00/16.00

Trener: dr Beata Master

PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE INNOWACJI RYNKOWYCH

Informacje od Prowadzącego dla uczestników szkolenia „Projektowanie i wdrażanie innowacji rynkowych”

Miejsca spotkań: formuła on-linE – ZOOM (PRACA W PRZESTRZENI WIRTUALNEJ, czyli jak uruchomić aplikację ZOOM, instalacja aplikacji – szczegóły zostały przesłane do uczestników  w mailu)

Kurs będzie zawierał wiele elementów praktycznych – będziemy pracować w parach oraz grupach w pokojach. Będę bardzo wdzięczna za gotowość na włączenie kamery, bo to znacznie wzbogaca współpracę. Z góry za to dziękuję.

Materiały szkoleniowe dostępne są na dysku Google’a – link przesłany mailowo. Teraz można je tylko przeglądać (część z nich). Pobieranie zostanie uruchomione w dniu szkolenia. Nie ma potrzeby zapoznania się z materiałami przed naszym spotkaniem. Oczywiście – można:)

Zachęcam Panią/Pana do uzupełnienie testu, który nazywa się „16 personalities” i wspiera w nazywaniu swoich mocnych i słabych stron – także w pracy w zespole. I to może nam się przydać. Dlatego, mam prośbę. Wejdź proszę na stronę 16 personalities – link w mailu i wypełnij test (zajmie Ci to kwadrans) oraz zapoznaj się z wynikami. Zobacz co tam pojawia się w zakresie Twoich mocnych i słabych stron – i jak się  z tym masz. Zaczniemy nasz kurs od rozmowy o tym.

A jeśli chcesz więcej, dodatkowo i już nie możesz doczekać się kursu to możesz (opcja dobrowolna) przeczytać artykuł o design thinking.