CMBL z rekordowym Impact Factorem 10.2 – czasopismo w ścisłej czołówce światowej biochemii i biologii molekularnej
Z dumą informujemy, że czasopismo Cellular and Molecular Biology Letters (CMBL) osiągnęło w 2025 roku Impact Factor na poziomie 10.2, a jego pięcioletni IF wyniósł 9.4.
Szanowni Państwo, Serdecznie dziękujemy za udział w Pikniku Biotechnologów, który odbył się 12 czerwca. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy spędzić ten wyjątkowy czas w atmosferze relaksu, integracji i dobrej zabawy.
Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie NCN
Dziekan Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza konkurs na stanowisko Doktoranta-Stypendysty do Zakładu Biochemii Genetycznej w ramach projektu Narodowego Centrum Nauki OPUS pt. „Ustalenie roli enzymów grzybowych rozkładających polimery ściany komórkowej roślin w procesie kolonizacji i uczulania lnu przez niepatogenny szczep Fusarium oxysporum”, kierowanego przez dr Wioletę Wojtasik-Górną.
Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.