LEKTORATY

Studenci Biotechnologii I stopnia zgodnie z programem studiów rozpoczynają lektorat w I semestrze. Przed ukończeniem studiów studenci są zobowiązani wykazać się znajomością języka angielskiego na poziomie B2 II.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:

• w semestrze zimowym we wtorki o g. 16:45-18:15 i w czwartki o g. 8:00-9:30;
  • w semestrze letnim we wtorki między g. 17:30 a 19:45 i w czwartki o g. 8:00-9:30.

Studenci Biotechnologii II stopnia zgodnie z programem studiów zobowiązani są uczęszczać na lektorat języka angielskiego na poziomie B2+ w I semestrze.

Zajęcia odbywają się w semestrze zimowym dwa razy w tygodniu: we wtorki o g. 18:30-20:00 i w czwartki o g. 9:45-11:15. W miarę możliwości zajęcia odbywają się w salach dydaktycznych Wydziału Biotechnologii.

Więcej informacji na stronie Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych.