Zaproszenie na seminarium "Od teorii do eksperymentu"

Szanowni Państwo,

w imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do wzięcia udziału VI edycji seminarium naukowego organizowanego na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się dnia 15 lutego 2023 roku (środa). Seminarium rozpocznie się o godzinie 9.00 i zostanie przeprowadzone w formie webinarium (spotkanie online).

W tym roku Seminarium jest zatytułowane: „Od teorii do eksperymentu: rola symetrii i asymetrii w procesach molekularnych”.

Seminarium, jak co roku, będzie miało formułę otwartą – udział jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dla studentów, studentów-doktorantów. Organizatorzy proszą jednak o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa.

Informacje kontaktowe i organizacyjne, w tym plan obrad i książkę abstraktów, znaleźć można na stronie (informacje będą na bieżąco uzupełniane).

Zaproszenie do wygłoszenia wykładów w tym roku przyjęli (wymienieni w kolejności alfabetycznej):

• Mgr Sylwia Banach (Uniwersytet Wrocławski)
  • Dr Jakub Brzeski (Uniwersytet Gdański)
  • Dr hab. Wojciech Bury (Uniwersytet Wrocławski)
  • Prof. dr hab. n. med. Piotr L. Chłosta, FEBU, FRCS (Glasg) (Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum)
  • Dr Anna Jezuita (Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie)
  • Mgr Monika Kołodziejczak (Wrocławska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT)
  • Dr inż. Mariusz Michalczyk (Politechnika Wrocławska)
  • Prof. dr hab. inż. Adam Proń (Politechnika Warszawska)
  • Dr hab. Paweł Rodziewicz prof. UJK (Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach)
  • Dr hab. Agnieszka Rybarczyk-Pirek prof. UŁ (Uniwersytet Łódzki)
  • Dr hab. n. farm. Beata Szefler prof. UMK (Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
  • Kamil Szupryczyński, student Farmacji (Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu)
  • Mgr Patrycja Wytrych (Uniwersytet Wrocławski)
  • Dr hab. inż. Robert Zaleśny prof. PWr (Politechnika Wrocławska)

Tegoroczne spotkanie zakończy Kurs Podstaw Modelowania Molekularnego, który poprowadzą Pani lic. Katarzyna Krupka i Pan mgr Kamil Wojtkowiak (Uniwersytet Wrocławski).