Zamknięcie Bibliotek

Informujemy Czytelników, że w związku z zarządzeniami Prezesa Rady Ministrów i Rektora UWr, wszystkie biblioteki Uniwersytetu będą zamknięte do 29 listopada 2020.

W Bibliotece Wydziałowej wstrzymane są wypożyczenia i zwroty książek, potwierdzanie braku zobowiązań w celu rozliczenia z Dziekanatem również odbywać się będzie online.

Biblioteka Uniwersytecka i Biblioteki Wydziałowe uruchomiły możliwość skanowania fragmentów książek, które nie są dostępne online, a znajdują się w księgozbiorze w wersji drukowanej. Każdorazowo należy skontaktować się mailowo z biblioteką, która posiada daną książkę i ustalić szczegóły dot. terminów i limitów. W Bibliotece Wydziału Biotechnologii jest to maksymalnie 40 stron z jednej książki.

Informacje o Bibliotece Uniwersyteckiej.