Zalecenia Dziekana Wydziału Biotechnologii dot. kontaktu z pracownikami Sekcji Finansowej WB

Zalecenia Dziekana Wydziału Biotechnologii w sprawie kontaktu z pracownikami Sekcji Finansowej WB:

1. Ograniczenie kontaktów bezpośrednich z pracownikami Sekcji Finansowej do minimum, zalecany kontakt telefoniczny  lub e-mailowy.
  2. Wstrzymanie się od rozliczania wyjazdów krajowych i zagranicznych przez okres 2 tygodni od daty przyjazdu.
  3. Przesyłki kurierskie zostawiane będą przed drzwiami Sekcji Finansowej, o konieczności odebrania poczty/przesyłek pracownicy Zakładów będą informowani telefonicznie lub
    e-mailowo. Prosi się o zdyscyplinowane odbieranie przesyłek.
  4. Drzwi do pokoju Sekcji Finansowej będą zamknięte do odwołania. Osoby, które muszą zostawić/odebrać dokumenty proszone są o wcześniejszy kontakt.

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Nr 29/2020 w sprawie rozprzestrzeniania się COVID-19 zawieszone są wyjazdy służbowe zagraniczne oraz udział w konferencjach, seminariach, szkoleniach krajowych pracowników i doktorantów.

Wersja PDF