Wykład pt. "Auditowanie Systemów Zarządzania jako ścieżka rozwoju zawodowego."

Zapisy na wykład
ZAPISY na wykład

Firma HRS TÜV Hessen wraz z Biurem Karier Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają studentów i absolwentów UW na wykład o zarządzaniu: „Auditowanie Systemów Zarządzania jako ścieżka rozwoju zawodowego. Wymagania i wyzwania.”
Spotkanie organizowane jest w ramach programu OD STUDENTA DO EKSPERTA.
Celem spotkania jest poszerzenie wiedzy studentów nt. systemów zarządzania jakością, przedstawienie jak wygląda praca auditora w dużych firmach, organizacjach produkcyjnych, z jakimi wymaganiami i wyzwaniami się wiąże.
Poznanie nowych ścieżek rozwoju zawodowego oraz możliwości podnoszenia kompetencji.
Termin wykładu: 24.11.2015
Godzina: 10:30 – 13:00
Lokalizacja: Sala DSW, Instytut Biologii Środowiskowej, Uniwersytet Wrocławski, ul. Sienkiewicza 21

UWAGA KONKURS!

Na uczestników wykładu czeka VOUCHER umożliwiający bezpłatny udział w szkoleniach w ramach projektu OD STUDENTA DO EKSPERTA – zobacz więcej informacji.