Rozstrzygnięcie naboru w Programie im. Bekkera

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej poinformowała, że pierwszy nabór wniosków w Programie im. Bekkera został rozstrzygnięty. Stypendia pokrywające koszty pobytu w renomowanych ośrodkach naukowych za granicą otrzyma 156 najlepszych Wnioskodawców.

Miło nam jest poinformować, że pośród wyłonionych projektów są dwa z naszego Wydziału:

„The activity of actinobacterial segregation protein ParA – comparative biochemical analyses”, który zostanie zrealizowany przez prof. dr hab. Dagmarę Jakimowicz w Ludwig-Maximilians Univeristat Munchen oraz
„Engineering ClpXP protein assembly for single molecule protein sequencing”, który zrealizuje dr Adam Pomorski w Technische Universiteit Delft.
Gratulujemy!