Program Mentoring dla Studentów UWr

Ruszyła IX edycja Programu Mentoring dla Studentów UWr organizowanego przez Biuro Karier.

Program opiera się na nieformalnej relacji jaką Mentor nawiązuje z Mentee. Mentorem jest doświadczony pracownik, specjalista o wysokich kompetencjach zawodowych, który chce podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mentee to studentka / student Uniwersytetu Wrocławskiego, którzy są gotowi na rozwijanie swoich zainteresowań zawodowych i podnoszenie kompetencji interpersonalnych.

W tej edycji dostępnych jest ponad 50 Mentorów z takich branż jak np.: branża chemiczna, wsparcie kariery, własna firma.

Wszystkich zainteresowanych taką formą współpracy z Pracodawcą zapraszamy do zapoznania się z profilami Mentorów i Mentorek na stronie.

Rekrutacja trwa do 8 grudnia 2019.