Nasza studentka w II etapie konkursu 3Mind

Nasza studentka, Weronika Bartosik (Biotechnologia Medyczna) uczestniczy we współpracy z Politechniką Wrocławską i Uniwersytetem Medycznym w innowacyjnym projekcie ARES (Astrobiology and Radiation Experiments in Stratosphere), obejmującym pierwsze w Polsce badania astrobiologiczne dot. funkcjonowania ludzkich komórek w modelowym środowisku marsjańskim.
Studenci walczą o wejście do finału w konkursie 3Mind, aby uzyskać dofinansowanie na przeprowadzenie badań niezbędnych do nawiązania dalszej współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną (ESA).

Zachęcamy do zapoznania się z listą zakwalifikowanych projektów i oddania głosu na stronie. Głosowanie trwa do 7 czerwca.