Akademie Filmowe

Ruszyły zapisy na nowy semestr Akademii Kina Światowego i Akademii Polskiego Filmu – projektów realizowanych przez Kino Nowe Horyzonty, będących propozycją zarówno dla studentów, jak i miłośników kina, którzy chcą wiedzieć więcej: poznać kulisy powstawania, kontekst kulturowy, historyczny czy społeczny.

Uniwersytet Wrocławski honoruje udział w Akademiach jako zajęcia ponadprogramowe – przedmiot, który po zatwierdzeniu przez Dziekana, wprowadza się do dokumentacji studiów z odpowiednią adnotacją. Punkty i oceny uzyskane w wyniku zaliczenia przedmiotów ponadprogramowych nie są brane pod uwagę przy rozliczaniu przebiegu studiów, odnotowuje się je jednak w suplemencie do dyplomu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu, przebiegu zajęć, zaliczenia oraz opłat związanych z uczestnictwem w Akademiach, znajdują się na stronie. Proszę również zapoznać się z wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.