Stowarzyszenie Wrocławskich Użytkowników R wraz z Doktoranckim Kołem Naukowym Bioinformatyki Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na kolejne całodniowe warsztaty z R: „eRementarz, czyli R od podstaw: przetwarzanie i wizualizacja danych, uczenie maszynowe”.

Warsztaty odbędą się 7 marca 2020 na Wydziale Biotechnologii w sali 1.03, w godzinach 10:00 – 16:00.

Warsztaty poprowadzą: Michał Burdukiewicz (MI2 Data Lab, Politechnika Warszawska), Katarzyna Sidorczuk (Wydział Biotechnologii, Uniwersytet Wrocławski) i Mateusz Staniak (Wydział Matematyki i Informatyki, Uniwersytet Wrocławski).

Warsztaty odbędą się dzięki wsparciu finansowemu Kruk SA.

Szczegółowe informacje.