Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Laureatka w Konkursie Narodowego Centrum Nauki

Z przyjemnością przekazujemy informację, że dr Agnieszka Biernatowska z Zakładu Cytobiochemii, została beneficjentką konkursu NCN – MINIATURA 5.

Tytuł projektu: "Rola i fizjologiczne znaczenie białka MPP1 w organizacji lateralnej błony plazmatycznej komórek limfoidalnych".

Gratulujemy!

czytaj dalej...

Konkurs na stanowisko doktoranta-stypendysty w projekcie NCN

Dziekan Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego ogłasza konkurs na 2 stanowiska doktoranta-stypendysty w Zakładzie Inżynierii Białka w projekcie Narodowego Centrum Nauki Sonata BIS-9 pt. „Regulacja receptorów czynników wzrostu fibroblastów przez zewnątrzkomórkowe galektyny” kierowanym przez dr hab. Łukasza Opalińskiego z Zakładu Inżynierii Białka.

czytaj dalej...

Publikacja w czasopiśmie chemicznym o najwyższym IF na świecie

Jest bardzo miło przekazać informację, że publikacja, której współautorem jest prof. dr hab. Artur Krężel z Zakładu Chemii Biologicznej ukazała się w prestiżowym czasopiśmie Chemical Reviews - periodyku z najwyższym od lat wskaźnikiem Impact Factor wśród czasopism chemicznych na świecie - aktualny IF tego czasopisma wynosi 60.622.

czytaj dalej...

Nagroda Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej

Z przyjemnością przekazujemy informację, że nagrodę Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej za cykl prac dotyczących czerniaka opublikowanych w latach 2020-2021 otrzymał zespół autorski z Zakładu Patologii Komórki Wydziału Biotechnologii UWr i Dolnośląskiego Centrum Onkologii/Uniwersytetu Medycznego.

czytaj dalej...

Mobilny Punkt Szczepień na Kampusie Grunwaldzkim

W piątek, 8 października w godzinach od 10:00 do 15:00 na placu przed wejściem głównym do budynku Wydziału Biotechnologii (wjazd na Kampus od strony ul. Szczytnickiej) stanie Mobilny Punkt Szczepień - SZCZEPCIOBus - w którym zaszczepić się może każdy, bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

czytaj dalej...

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Bożeny Szulc

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 14:00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Bożeny Szulc.

czytaj dalej...

Publiczna obrana pracy doktorskiej mgr inż. Martyny Mianowskiej

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 25 października 2021 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr inż. Martyny Mianowskiej.

czytaj dalej...

Publiczna obrana pracy doktorskiej mgr Urszuli Kaźmierczak

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 22 października 2021 r. o godz. 12:00 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Urszuli Kaźmierczak.

czytaj dalej...

Stypendia „Młody Badacz 2020-2025”

Informujemy o II edycji naboru wniosków o stypendia „Młody Badacz 2020-2025” w ramach programu „Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza” (IDUB). 

czytaj dalej...

Wykład online „Biochemiczne podstawy zdrowia”

9 października o 9:30 zapraszamy na pierwszy wykład (online) z cyklu "Biochemiczne podstawy zdrowia"

czytaj dalej...