Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Wznowienie działalności Biblioteki

Informujemy, że w związku z nowym Komunikatem Rektora UWr z dnia 27.11.2020 r. w sprawie otwarcia dostępu do bibliotek w Uniwersytecie Wrocławskim od dnia 30 listopada 2020 r. Biblioteka Wydziału Biotechnologii wznawia możliwość udostępniania zbiorów i korzystania z czytelni.

czytaj dalej...

Nagrody Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego

Jest nam miło poinformować, że z okazji Święta Uniwersytetu Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego przyznał pracownikom Wydziału Biotechnologii nagrody za osiągnięcia naukowe i organizacyjne.

czytaj dalej...

Laureaci w Konkursach Narodowego Centrum Nauki

Z przyjemnością informujemy, że Narodowe Centrum Nauki decyzją z dnia 20 listopada 2020 roku przyznało środki finansowe dla projektów realizowanych na naszym Wydziale.

czytaj dalej...

UWrHelp+

Na naszym Uniwersytecie powstaje zespół UWrHelp+.

 

czytaj dalej...

Targi Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY online

Wszystkich studentów i studentki, absolwentki i absolwentów zapraszamy na Targi Pracy i Praktyk KAMPUS KARIERY, które w tym roku będą dostępne - on-line - przez pięć dni.

czytaj dalej...

Nominacja do nagrody Rising Stars dla Pani Mecenas Aleksandry Krawczyk

Z przyjemnością informujemy, iż Pani Mecenas Aleksandra Krawczyk z Kancelarii Prawnej Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy, z którą współpracuje Wydział Biotechnologii, została nominowana do nagrody Rising Stars.

czytaj dalej...

Wspomnienie o Profesorze Stanisławie Cebracie

Zachęcamy do przeczytania Wspomnień, opublikowanych w Przeglądzie Uniwersyteckim (str. 72), w których prof. dr hab. Paweł Mackiewicz przybliża sylwetkę wspaniałego Uczonego i Człowieka, jakim był Profesor Stanisław Cebrat.

czytaj dalej...

Giełda tematów prac dyplomowych 2020

Zapraszamy studentów do uczestnictwa w spotkaniu online, podczas którego przedstawiciele Zakładów zaprezentują propozycje tematów prac dyplomowych. Spotkanie, za pośrednictwem MSTeams, odbędzie się 13 listopada 2020, start o godzinie 11:00.

czytaj dalej...

Seminarium wydziałowe 17.11.2020.

17.11.2020., godzina 10:00, MSTeams
Zapraszamy do udziału w seminarium wydziałowym: "From antibiotic discovery to cell morphogenesis - or why work on Streptomyces now".
Wykładowcą będzie gość Zakładu Mikrobiologii Molekularnej - Dr Bernhard Kepplinger.

czytaj dalej...

Zamknięcie Bibliotek

Informujemy Czytelników, że w związku z zarządzeniami Prezesa Rady Ministrów i Rektora UWr, wszystkie biblioteki Uniwersytetu będą zamknięte do 29 listopada 2020.

czytaj dalej...