Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Seminarium wydziałowe 14.07.2020.

14.07.2020., godzina 10:00, MSTeams
Zapraszamy do udziału w seminarium wydziałowym, podczas którego przedstawione zostaną, w języku polskim, dwie prezentacje.

czytaj dalej...

Rozstrzygnięcie konkursu na zakup aparatury naukowo-badawczej

Z radością informujemy, że wniosek aparaturowy złożony przez pracowników Wydziału Biotechnologii na system mikroskopii super-rozdzielczej z FLM, FCS, TIRF I SPT uzyskał finansowanie  w ramach konkursu Fundusz Aparatury Badawczej (Projekt Inicjatywa Doskonałości Uczelnia Badawcza).

czytaj dalej...

Wybory 2020

Jest nam bardzo miło poinformować, iż na posiedzeniu, które odbyło się 2 lipca 2020 r., Uniwersytecka Komisja Wyborcza przyjęła uchwałę w strawie ogłoszenia i ustalenia wyniku wyboru dr hab. Doroty Nowak, prof. UWr na kandydata na Dziekana Wydziału Biotechnologii.

czytaj dalej...

Nagroda im. Prof. Kazimierza Bassalika

Z przyjemnością informujemy, że praca, której współautorem jest pracownik Zakładu Bioinformatyki i Genomiki z naszego Wydziału - dr hab. Paweł Mackiewicz, prof. UWr -  uzyskała wyróżnienie w konkursie o Nagrodę im. Prof. Kazimierza Bassalika ustanowioną przez Komitet Biologii Molekularnej Komórki PAN, przyznawaną corocznie za najlepsze polskie prace mikrobiologiczne.

 

czytaj dalej...

Obsługa studentów i doktorantów w Dziekanacie Wydziału Biotechnologii

Obsługa studentów/doktorantów w Dziekanacie Wydziału Biotechnologii.

czytaj dalej...

Seminarium wydziałowe 26.06.2020.

Piatek 26.06.2020., godzina 10:00, MS Teams.
Zapraszamy do udziału w seminarium wydziałowym pt. "Nowatorskie metody modulacji aktywności genów (technologia oligo) w celu modyfikacji metabolizmu roślin."
Dr hab. Magdalena Żuk, Zakład Biochemii Genetycznej.

czytaj dalej...

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr. Tomasza Łebkowskiego

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 30 czerwca 2020 r. o godz. 11:30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej (w formie zdalnej) mgr. Tomasza Łebkowskiego.

czytaj dalej...

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Anny Barg-Wojas

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 2 lipca 2020 r. o godz. 13:30 odbędzie się publiczna obrona pracy doktorskiej (w formie zdalnej) mgr Anny Barg-Wojas.

czytaj dalej...