Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Zaproszenie na wykład z cyklu „Biochemiczne podstawy zdrowia”

W najbliższą sobotę, 4 marca o godzinie 9:30 zapraszamy na wykład z cyklu "Biochemiczne podstawy zdrowia" pt. „Życie potrzebuje kolorów, czyli dlaczego nie wszystkie białka są białe?”, który wygłosi dr hab. Joanna Grzyb.

czytaj dalej...

NOWY KIERUNEK! Jednolite 5-letnie studia magisterskie

Od 1 czerwca rusza rekrutacja na nowy kierunek utworzony na Wydziale Biotechnologii - Medyczną Biotechnologie Molekularną - 5-letnie, jednostopniowe studia badawcze. Zapraszamy!

czytaj dalej...

Ubezpieczenia NNW i OC

Informujemy, że  studenci i doktoranci, którzy nie skorzystali z ubezpieczenia NNW i OC mogą jeszcze się ubezpieczyć w semestrze letnim, od 1 marca 2023 r.

czytaj dalej...

Zaproszenie na seminarium „Od teorii do eksperymentu”

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów przekazujemy zaproszenie do wzięcia udziału VI edycji seminarium naukowego organizowanego na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędzie się dnia 15 lutego 2023 roku (środa). Seminarium rozpocznie się o godzinie 9.00 i zostanie przeprowadzone w formie webinarium.

czytaj dalej...

Doktorat wdrożeniowy w VI edycji Programu MEiN

Doktorat wdrożeniowy w VI edycji Programu Ministerstwa Edukacji i Nauki, realizowany na Wydziale Biotechnologii oraz w firmie Pure Biologics SA.

czytaj dalej...

Komunikat Dziekana w sprawie zasad finansowania publikacji naukowych

Publikujemy Komunikat Dziekana Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia z 30 stycznia 2023 r.  w sprawie zasad finansowania publikacji naukowych z subwencji Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego.

czytaj dalej...

Laureaci w konkursie na granty wewnętrzne w ramach Programu IDUB

Z przyjemnością informujemy, iż pracownicy Wydziału Biotechnologii: dr Katarzyna Pietraszek-Gremplewicz (Zakład Patologii Komórki) oraz dr Marcin Wolański (Zakład Mikrobiologii Molekularnej) zostali laureatami III edycji konkursu na granty wewnętrzne w ramach Programu „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (IDUB).

czytaj dalej...

Zaproszenie na wykład

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów, Polskiego Towarzystwa Genetycznego Oddziału Wrocławskiego i Instytutu Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN przekazujemy zaproszenie na wykład pt.: "Svante Pääbo, kolor skóry i rasy człowieka", który wygłosi prof. dr hab. Marcin Czerwiński.

czytaj dalej...

Podziękowania za okazane wsparcie

Szanowni Państwo,
w imieniu dr inż. Bożeny Szulc chcielibyśmy przekazać podziękowania za udział w zbiórce, która miała miejsce na naszym Wydziale w grudniu.

czytaj dalej...