Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Zaproszenie na konferencję i do udziału w konkursie

W imieniu organizatorów, StatSoft Polska, zapraszamy do udziału w konferencji "Zastosowania statystyki i data mining w badaniach naukowych", która odbędzie się 24 października 2019 w Warszawie.

czytaj dalej...

Seminarium wydziałowe 22.10.2019.

22.10.2019., godzina 9:15. sala 1.03.
Zapraszamy wszystkich pracowników, doktorantów i studentów na seminarium wydziałowe: "Immunoliposomowa forma simwastatyny jako potencjalny terapeutyk w leczeniu nowotworów zależnych od EGFR".
Mgr Lucyna Matusiewicz.

czytaj dalej...

Visiting Professors – prof. Alain Fischer – fotorelacja

10 i 11 października gościem Uniwersytetu Wrocławskiego był prof. Alain Fischer z Uniwersyteckiego Szpitala Hôpital Necker-Enfants Malades w Paryżu. Wizyta odbyła się w ramach miejskiego programu Visiting Professors.

czytaj dalej...

Młodzi Innowacyjni dla PGNiG – V edycja

W imieniu organizatora zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów do wzięcia udziału w konkursie "Młodzi Innowacyjni dla PGNiG".

czytaj dalej...

Szkolenie BHP dla studentów i doktorantów

Od dnia 1 października na na uniwersyteckiej platformie kształcenia na odległość E-EDU dostępny jest materiał szkoleniowy i test, którego zaliczenie jest warunkiem ukończenia obowiązkowego szkolenia BHP.

czytaj dalej...

Zaproszenie na RoadShow w Laboratorium Mobilnym

W imieniu firmy Bentley Polska zapraszamy na pokaz specjalistycznego sprzętu do mikrobiologii firmy Don Whitley Scientific Limited. w Laboratorium Mobilnym.

czytaj dalej...

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Dnia 30 września 2019 r. o godz. 10:00 na Wydziale Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, w sali wykładowej nr 1.03, przy ul. Joliot-Curie 14 A odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Tomali pt. „Analiza wewnątrzkomórkowej antyapoptotycznej aktywności fibroblastycznych czynników wzrostowych 1 i 2 (FGF1 i FGF2)”.

czytaj dalej...

Visiting Professors – prof. Alain Fischer

Zapraszamy na wykłady, które wygłosi prof. Alain Fischer z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego Necker (Hôpital Universitaire Necker-Enfants Malades) w Paryżu, światowej sławy pediatra i immunolog.

czytaj dalej...

Uroczysta immatrykulacja

Zapraszamy na uroczystą immatrykulację nowo przyjętych studentów Wydziału Biotechnologii, która odbędzie się 26 września 2019 r. (czwartek) o godzinie 11:00 w Oratorium Marianum - Uniwersytet Wrocławski, pl. Uniwersytecki 1.
Obecność jest obowiązkowa.

 

 

czytaj dalej...