Poczta Kalendarz USOS System rezerwacji sal Archiwum prac dyplomowych Moodle Mendeley Facebook
.

Aktualności

Zwycięstwo w konkursie na finansowanie aparatury naukowo-badawczej

Z przyjemnością informujemy o zwycięstwie zgłoszonego przez Wydział Biotechnologii wniosku w konkursie FAB na zakup wysokoprzepustowego systemu do akwizycji obrazów w badaniach przesiewowych i analizach szybko zachodzących procesów komórkowych.

czytaj dalej...

Zaproszenie na webinarium

W imieniu organizatora, Instytutu Biochemii i Biofizyki PAN, zapraszamy do wzięcia w udziału w webinarium: "Mass spectrometry in proteomics - new methods, best practices and challenges in data analysis", które odbędzie się w dniu 20 maja 2022, o godzinie 10.00.

czytaj dalej...

Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Magdaleny Lipok

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Naukowej Nauki Biologiczne Uniwersytetu Wrocławskiego zawiadamiają, że w dniu 31 maja 2022 r. o godz. 12:15 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Magdaleny Lipok.

czytaj dalej...

Laureaci w konkursie stypendialnym Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Z przyjemnością przekazujemy informację, że w prestiżowym konkursie stypendialnym START Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, laureatami zostało dwoje doktorantów z naszego Wydziału.

 

czytaj dalej...

Seminarium wydziałowe 17.05.2022.

17.05.2022., godzina 10.00, MS Teams
Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na seminarium wydziałowe, które zaprezentuje, w języku angielskim, mgr Manuel David Peris Diaz z Zakładu Chemii Biologicznej: "Biophysical characterization of metallothionein Zn2+-loaded states and their role in cellular zinc buffering".

czytaj dalej...

Zaproszenie na wykład z cyklu „Biochemiczne podstawy zdrowia”

W najbliższą sobotę, 14 maja zapraszamy na ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu "Biochemiczne podstawy zdrowia".

czytaj dalej...

Wybory do Samorządu Doktorantów

W imieniu Przewodniczącego Komisji Wyborczej Samorządu Doktorantów UWr, p. Daniela Kulika przekazujemy informację dotyczącą wyborów do Samorządu Doktorantów.

czytaj dalej...

Konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Cytobiochemii

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w Zakładzie Cytobiochemii na Wydziale Biotechnologii.

czytaj dalej...

Seminarium wydziałowe 10.05.2022.

10.05.2022., godzina 10.00, MS Teams

Zapraszamy na seminarium wydziałowe online, podczas którego swoje wystąpienie zaprezentuje mgr Małgorzata Rydzy z Zakładu Biofizyki: „Strukturalna i funkcjonalna charakterystyka białek chaperonowych zaangażowanych w proces biosyntezy Rubisco z sinicy Synechocystis sp. PCC6803”.

czytaj dalej...

Zaproszenie na Konferencję

W imieniu organizatorów, Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, zapraszamy do zapoznania się z programem V Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Rośliny w naukach medycznych i przyrodniczych” , która odbędzie się 27 maja 2022 r. stacjonarnie w Lublinie oraz online.

czytaj dalej...