Wielka Zbiórka Książek dla Fundacji Zaczytani

Po raz kolejny fundacja Zaczytani organizuje Wielką Zbiórkę Książek 2019. Wielka Zbiórka Książek organizowana jest w 7 miastach: Łodzi, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. Zbierane są książki dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zebrane książki fundacja przekazuje do placówek medycznych w całej Polsce.

W tym roku do akcji dołączył również nasz Wydział. Książki można zostawiać w koszyku ustawionym przy szatni na parterze budynku WB. Książki powinny być w dobrym stanie – takie jakie podarowalibyśmy bliskiej osobie bądź przyjacielowi. Książki zbieramy w terminie 06.05 – 24.05.2019.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na stronie oraz Facebooku Fundacji.
Informacji udziela również Marta Domżał-Kędzia, pokój 2.23.