Seminarium wydziałowe 20.03.2018

20.03.2018., godzina 9:15, sala 1.03.
Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów na seminarium wydziałowe: „Wpływ żelsoliny i tymozyny β4 na inwazyjność komórek ludzkiego czerniaka”. Prezentację, w języku polskim, przedstawi mgr Aleksandra Makowiecka z Zakładu Patologii Komórki.
Promotor: dr hab. Dorota Nowak.
Promotor pomocniczy: dr hab. Antonina Mazur.

Wizualizacja ognisk adhezyjnych w komórkach czerniaka linii WM1341D oraz A375. Barwienie na winkulinę- białko markerowe ognisk adhezyjnych (kolor zielony oraz tymozynę β (kolor czerwony). Zastosowano wysokorozdzielczy mikroskop konfokalny (Zeiss LSM880 z modułem Airyscan).